FAALİYETLER
Brazilya Büyükelçisi Sn. Halil İbrahim Akça'ya Makam Ziyareti

TÜGİAD G20YEA heyetimiz, Brazilya Büyükelçimiz Sayın Halil İbrahim Akça ile bir araya geldi. İki ülke arasındaki iş birliğini daha da güçlendirmek için görüşmelerde bulundular.

13.06.2024
Özbekistan Fergana Bölge Valisi Sayın Xayrullo Xayitbaevich Bozarov Derneğimizi...

7 Haziran Cuma günü, Özbekistan Fergana Bölge Valisi Sayın Xayrullo Xayitbaevich Bozarov derneğimizi ziyaret etti. TÜGİAD olarak kendilerini misafir etmekten büyük mutluluk duyduk. Kendilerine Türk Devletleri Şubemizin kuruluş süreci ile ilgili bilgiler verdik.

07.06.2024
Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım, Bloomberg TV'de Fokus Programına...

Bloomberg TV'de Fokus Programına konuk olan TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Yıldırım, Türkiye'nin yabancı yatırımcılar için cazibesini, TÜGİAD'ın uluslararası alandaki faaliyetlerini ve yurt dışı şubelerimizle ilgili gelecek vizyonumuzu paylaştı.

01.06.2024
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'na (DEİK) Ziyaret

TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Yıldırım liderliğindeki TÜGİAD Heyeti, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'na (DEİK) ziyarette bulunarak DEİK Başkanı Sayın Nail Olpak ile bir araya geldi. Görüşmede, TÜGİAD’ın uluslararası faaliyetleri ve kurumlar arası iş birliğinin artırılması hususları üzerine istişarede bulunuldu.

31.05.2024
2024 TÜGİAD Ege Şubesi Geleneksel Ege Buluşması

TÜGİAD Ege Şubesi'nin Geleneksel Ege Buluşması, Swissotel Çeşme'de büyük bir katılımla gerçekleşti. TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Yıldırım ve Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen TÜGİAD üyeleri, bu önemli toplantıda bir araya geldi. Geleneksel Ege Buluşması'nda TÜGİAD Onursal Üyesi, Piramit Menkul Kıymetler Yönetim Kurulu Üyesi ve OSTİM Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Dr. Berra...

30.05.2024
Yönetim Kurulu ve Sicil Disiplin Kurulu Toplantıları Gerçekleştirildi

Her ay düzenli olarak yapılan TÜGİAD Yönetim Kurulu ve Sicil Disiplin Kurulu toplantımız, bu ay Radisson Blue Çeşme'de gerçekleştirildi. Katılım gösteren tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

29.05.2024
İzmir Ticaret Odası Başkanı Sn. Mahmut Özgener'e Makam Ziyareti

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Gürkan Yıldırım ve beraberindeki heyet ile İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mahmut Özgener’i makamında ziyaret ettik. Değerli ev sahipliğinden dolayı Sayın Mahmut Özgener’e teşekkür ederiz.

28.05.2024
YES for Europe Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım başkanlığındaki Avrupa Genç Girişimciler Konfederasyonu'nun (YES for Europe) yönetim kurulu toplantısı, tüm üyelerin katılımı ile genel merkezimizde gerçekleşti. Toplantıda YES for Europe'un yeni projeleri, etkinlik takvimi ve bölgesel iş birlikleri ele alındı.

26.05.2024
TÜGİAD Beyaz Gece: A Unique Networking Experience

21 Mayıs Salı günü Six Senses Kocataş Mansions’da gerçekleştirdiğimiz TÜGİAD Beyaz Gece: A Unique Networking Experience etkinliğimizde, Avrupa Genç Girişimciler Konfederasyonu (YES for Europe) Yönetim Kurulu üyeleri ile Young Entrepreneurs Association of Europe (JEUNE) Başkanı ve eşini ağırladık. Değerli üyemiz Beyaz Group'un CEO'su Sayın Emrah Beyaz'ın son projelerini tanıttığı sunumun ardından, yeni üyelerimize plaketleri takdim...

25.05.2024
TÜGİAD 19 Mayıs Buluşması

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda, değerli üyelerimiz ve konuklarımızla birlikte İstanbul Büyük Kulüp'te düzenlediğimiz TÜGİAD Brunch etkinliğimizi gerçekleştirdik. Etkinlik sırasında, aramıza yeni katılan üyelerimize plaketleri de takdim edildi. Bu özel günde etkinliğimize katılım gösteren herkese teşekkür ederiz.

24.05.2024
19 MAYIS BULUŞMASI

19 Mayıs Pazar günü, saat 11.00'da Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda bir araya geleceğimiz TÜGİAD Brunch'ı, İstanbul Büyük Kulüp'te gerçekleştirilecektir.

19.05.2024