FAALİYETLER
Yönetim Kurulu ve Genişletilmiş İcra Kurulu Toplantıları Gerçekleştirildi

24 Şubat Cumartesi günü Uludağ'da bir araya gelerek Yönetim Kurulu ve Genişletilmiş İcra Kurulu Toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantı kapsamında, projelerimizi ve planlanan etkinliklerimizi değerlendirdik.  

24.02.2024
Gagavuzya Özerk Bölgesi Başkanı Sn. Evghenia Gutul ile Bir Araya Gelindi

TÜGİAD 19. Dönem Türk Devletleri Kurucu Bölge Koordinatörü Sayın Cemal Ersoy, Gagavuzya Özerk Bölgesi Başkanı Sayın Evghenia Gutul ile bugün İstanbul'da bir araya geldi.

23.02.2024
"Rusya'nın Ukrayna'ya Savaşı: Toparlanma ve İnsani Boyut" Toplantısı

21 Şubat Çarşamba günü, TÜGİAD Parlamento ile İlişkiler Komisyonu Başkanı Egemen Ünal, TÜGİAD Sicil Disiplin Kurulu Üyesi Çimen Yıldırım Doğan ve TÜGİAD Denetleme Kurulu Üyesi Metin Okur, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ile Ukrayna Büyükelçiliği tarafından düzenlenen "Rusya'nın Ukrayna'ya Savaşı: Toparlanma ve İnsani Boyut" toplantısına katıldı.   İki panelden oluşan toplantı kapsamında,...

21.02.2024
Cosa Solutions'ın ortağı Sn. Safian Khan'ın Derneğimize Ziyareti

Londra merkezli uluslararası Cosa Solutions ortağı olan Sn. Safian Khan, derneğimizi ziyaret ederek, TÜGİAD Ticari İlişkiler ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanı Sn. Mehmet Doğan ve Üye İlişkileri ve Sosyal İlişkiler Komisyonu Başkanı Sn. Melik Rupen Mıhçıyan ile bir araya geldi. Görüşme kapsamında, uluslararası pazarlara giriş stratejileri üzerine önemli konular ele alındı.

16.02.2024
Derneğimizin Genel Merkez Üyeleri, ''İstanbul Buluşması'' Etkinliği...

Derneğimizin Genel Merkez üyeleri, İstanbul Buluşması etkinliği için bir araya geldi. Dernek merkezimizde düzenlenen etkinlikte, TÜGİAD Başekonomisti Doç. Dr. Mehmet Levent Yılmaz ve TÜGİAD Politika Danışmanı Gazeteci Metehan Demir tarafından “Yerel Seçim Gündemi ve Ekonomi’ye Yansımaları” başlıklı bir oturum gerçekleştirildi. Ardından, aramıza katılan yeni üyelerimize Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım tarafından...

09.02.2024
Uluslararası İlişkiler Komisyonu Toplantısı

Uluslararası İlişkiler Komisyonu toplantımızı gerçekleştirerek, diplomatik ilişkilerimizi güçlendirmek ve uluslararası alanda etkileşimimizi artırmak için stratejiler belirledik.

08.02.2024
Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım, Ekotürk TV’de Mert Aydıner’in...

  Başkanımız bu yıl başkanlığına yeniden seçildiği Avrupa Genç Girişimciler Konfederasyonu (YES for Europe) ve derneğimiz TÜGİAD’ın misyonu ve vizyonu hakkında bilgi vererek, küresel krizlere karşı sektördeki etkileşimimizi nasıl sürdüreceğimizi ve önümüzdeki dönemde gerçekleştirmeyi planladığımız projeleri de detaylandırdı.

07.02.2024
Doha Büyükelçisi Sn. Dr. M. Mustafa Göksu'ya Makam Ziyareti

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ali Güral, Doha Büyükelçisi Sayın Dr. M. Mustafa Göksu'yu makamında ziyaret etti.   Başkan Yardımcımız Ali Güral’ın ziyaretine Doha Ticaret Müşavirleri M. Fatih Çetinkaya ve Sinem Eğlenen, Danube Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Venkat Sethruman ve Güral Grup Yönetim Kurulu Danışmanı Edip Kefli de katılım gösterdi.  

25.01.2024
T.C. Hazine ve Maliye Bakanı Sn. Mehmet Şimşek'e Makam Ziyareti

Türkiye Genç İş İnsanları Derneği (TÜGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Yıldırım ve beraberindeki heyet T.C. Hazine ve Maliye Bakanı Sn. Mehmet Şimşek’i makamında ziyaret ettiler. Gündemdeki gelişmelerin değerlendirildiği toplantıda, TÜGİAD’ın kurumsal yapısı ve faaliyetleri hakkında bilgi sunuldu.    Söz konusu ziyarete; Başkan yardımcıları Melih Sebatien Durmuş, Tolunay Yıldız, Şebnem Akman Balta, Sayman Hüseyin Köksal Çınar,...

24.01.2024
Dubai Heyet Ziyaretleri

Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım liderliğindeki heyetimiz, Dubai ziyaretleri sırasında KCi Ofislerinde düzenlenen karşılama etkinliğinin ardından DP World Trade Center'ı ziyaret etti. Lipton Üretim Tesisleri'nin ardından, The Corporate Group'a geçerek iş birlikleri üzerine önemli görüşmeler gerçekleştirdi. Ziyaretlerimize ev sahipliği yaparak heyetimizi ağırlayan KCi Group Başkanı Ben Knoefler, İcra Grubu Direktörü Zeeshan Zilli, Grup...

22.01.2024
Dubai'deki Bankacılık Sektörünün Temsilcileri İle Bir Araya Gelindi

Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım liderliğindeki heyetimiz, etkinliğin son gününde çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerle özel talep toplantıları gerçekleştirdi. Ardından, Dubai'deki bankacılık sektörünün temsilcileriyle bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulundular.      

20.01.2024