FAALİYETLER
Sudan Büyükelçisinin Özel İftar Daveti

Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım ve Ticari İlişkiler ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanımız Mehmet Doğan, Sudan Büyükelçisinin özel iftar davetine katıldılar. Davette, Sudan Türk İş Adamları Derneği Üyeleri ile de bir araya gelme imkanı buldular.  

03.04.2024
TÜSİAD Başkanı Sn. Orhan Turan'ı Makamında Ziyaret

TÜGİAD Yönetim Kurulu Üyeliği görevini uzun yıllar ifa eden, Onursal Üyemiz, değerli büyüğümüz, TÜSİAD Başkanı, Sn. Orhan Turan'ı makamında ziyaret ederek, yurt içi ve yurt dışı projelerimiz ile ilgili bilgilendirmelerde bulunduk. Geçmiş yıllarda iş birliği içerisinde olan iki kurumun, önümüzdeki dönemde de, yerel ve ulusal ortak projelerde yer alma konusunu değerlendirerek, değerli tecrübe ve önerilerini...

02.04.2024
19. Dönem Girişimcilik Komisyonu Etkinliği

29 Mart Cuma günü gerçekleştirdiğimiz TÜGİAD Girişimcilik Komisyonu Etkinliğimiz, Marmara Üniversitesi'nin değerli akademisyenleri Prof. Dr. Hakan Yıldırım ve Doç. Dr. Selçuk Kıran'ın bilgi ve deneyimlerini paylaştığı bir sohbet oturumuyla başladı. Ardından, inovasyonun ve girişimciliğin önde gelen isimlerinden İns4Startup VC'nin kurucusu Şerafettin Özsoy ile Ahmet Sefa Bir'in "Melek Yatırımcı Olmanın Avantajları" başlıklı sunumlarını...

29.03.2024
Dışişleri Bakanımız Sn. Hakan Fidan ile Bir Araya Gelindi

Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım, TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ali Güral ve Yüksek İstişare Kurulu Başkanımız Kürşad Badem özel bir iftar davetinde Dışişleri Bakanımız Sayın Hakan Fidan ile bir araya geldi.  

27.03.2024
TÜGİAD Ramazan Yardımlarımız Deprem Bölgesine Ulaştırıldı

Ankara şubemizin koordinasyonunda gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda, TÜGİAD Ramazan yardımlarımız deprem bölgesine tırlar aracılığıyla ulaştırıldı. Deprem bölgesine olan destek ve yardım faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.          

23.03.2024
Yönetim Kurulu ve Sicil Disiplin Kurulu Toplantıları Gerçekleştirildi

19 Mart Salı günü, The Grand Tarabya Otel'de üyelerimizin yoğun katılımı ile Yönetim Kurulu ve Sicil Disiplin Kurulu toplantılarımızı gerçekleştirdik.    Toplantılarda, TÜGİAD'ın mevcut ve gelecek stratejileri, iş birlikleri, yurt içi ve yurt dışı programları ele alındı.    

19.03.2024
TÜGİAD Geleneksel İftar Yemeği

19 Mart Salı günü, The Grand Tarabya Otel'de, üyelerimiz birlik ve beraberlik ruhuyla gerçekleşen TÜGİAD Geleneksel İftar Yemeği'nde bir araya geldi. Asil ve Onursal Üyelerimizin katılımı ile gerçekleşen yemeğimizde yeni üyelerimizin paketleri de takdim edildi.   Tüm üyelerimize katılımları için teşekkür ederiz.                

19.03.2024
Macaristan’ın Ankara Büyükelçisi Sayın Viktor Matis'in Ziyareti

Macaristan Milli Bağımsızlık Günü etkinlikleri kapsamında, Macaristan’ın Ankara Büyükelçisi Sayın Viktor Matis; Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ali Güral ve Kütahya Valisi Sayın Musa Işın ile Kütahya'da bir araya geldi.                                                              ...

18.03.2024
Ticari İlişkiler ve İş Geliştirme Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi.

TÜGİAD Ticari İlişkiler ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanımız Sn. Mehmet Doğan, TÜGİAD Girişimcilik Komisyonu Başkanımız Sn. Tarık Sönmez merkez ofisimizde fiziki ve online üyelerimizin katılımı ile komisyon toplantılarını gerçekleştirdiler.   Toplantı kapsamında, iş dünyası ve uluslararası pazarlara giriş stratejileri üzerine önemli konular ele alındı.  

07.03.2024
YES for Europe Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım başkanlığındaki Avrupa Genç Girişimciler Konfederasyonu'nun (YES for Europe) yönetim kurulu toplantısı tüm üyelerin katılımı ile gerçekleşti. Toplantıda YES for Europe'un yeni projeleri, etkinlik takvimi ve bölgesel iş birlikleri ele alındı.  

05.03.2024
G20 YEA Liderleri ve Sherpa'ları ile Dubai'de Bir Araya Gelindi

Yönetim Kurulu Başkanımız ve G20 YEA Türkiye Başkanı Gürkan Yıldırım ile Yönetim Kurulu Üyemiz ve aynı zamanda G20 YEA Türkiye'nin Sherpası olan Sayın Melike Bocan Atçeken, G20 Genç Girişimciler İttifakı'nın Liderleri ve Sherpa'ları ile Dubai'de bir araya geldi.    Haziran 2024'te Brezilya'da düzenlenecek Genç Girişimciler İttifak Zirvesi'ne dair ön hazırlıklar çerçevesinde önemli istişarelerde...

02.03.2024