FAALİYETLER
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Gemi İnşaatı ve Gemi Makine Mühendisliği...

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Gemi İnşaatı ve Gemi Makine Mühendisliği Bölümü Eski Başkanı Prof. Dr. Barış Barlas ve beraberindeki çalışma arkadaşları 9 Temmuz 2024 tarihinde TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Yıldırım'ı dernek merkezinde ziyaret etti. Görüşmede, önümüzdeki dönemde TÜGİAD ve İTÜ arasında yapılacak ortak çalışmalar ele alındı.

10.07.2024
Genç Girişimciler Zirvesi'nde Başkanımız Gürkan Yıldırım Açılış...

Başkanımız Gürkan Yıldırım, İtalya'nın Mantova şehrinde, İtalya'nın en büyük sivil toplum kuruluşu olan Confindustria’nın Lombardia Bölge Başkanlığı tarafından düzenlenen Genç Girişimciler Zirvesi'nde, YES for Europe Başkanı olarak açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Genç girişimcilerin ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin bir araya geldiği bu zirvede, değerli davetleri için teşekkürlerimizi sunarız.

27.06.2024
Başkanımız Gürkan Yıldırım, Genç Girişimciler Zirvesi'nde, YES for Europe...

Başkanımız Gürkan Yıldırım, İtalya'nın Mantova şehrinde, İtalya'nın en büyük sivil toplum kuruluşu olan Confindustria’nın Lombardia Bölge Başkanlığı tarafından düzenlenen Genç Girişimciler Zirvesi'nde, YES for Europe Başkanı olarak açılış konuşmasını yapmak üzere özel bir davet aldı.  Perşembe, 26 Haziran'da, Confindustria Lombardia'nın Genç Girişimcileri, kurumlar, şirketler ve iş dünyasının önde gelen...

24.06.2024
Brezilya G20YEA Heyetimiz Zirve Bildirgesinin İmza Törenine ve Geleneksel Bayrak Açma...

Başkanımız Gürkan Yıldırım'ın G20 YEA Avrupa Birliği Başkanlığını ve Başkan Yardımcımız Melih Sebastien Durmuş'un Türkiye Delegasyon Başkanlığını yürüttüğü Brezilya G20YEA heyetimiz zirve bildirgesinin imza törenine ve geleneksel Bayrak Açma törenine katıldılar.

22.06.2024
Brezilya G20YEA Heyetimiz, China Night Etkinliğinde Çeşitli Ülkelerin Üyeleri İle...

Başkanımız Gürkan Yıldırım'ın G20 YEA Avrupa Birliği Başkanlığını ve Başkan Yardımcımız Melih Sebastien Durmuş'un Türkiye Delegasyon Başkanlığını yürüttüğü Brezilya G20YEA heyetimiz, China Night etkinliğinde çeşitli ülkelerin üyeleriyle bir araya geldiler.

21.06.2024
Florianopolis G20 YEA Liderler Zirvesi, Yoğun Bir Gündemle Başladı

Gürkan Yıldırım liderliğindeki TÜGİAD G20YEA Heyeti, Brezilya'da gerçekleştirilen G20 YEA Zirvesi'nin ardından G20 YEA Liderler Zirvesi için Brezilya'nın Florianopolis şehrine hareket etti. Florianopolis'teki G20 YEA Liderler Zirvesi, yoğun bir gündemle başladı.

19.06.2024
TÜGİAD G20YEA Heyeti, Düzenlenen Geleneksel Bayrak Açma Töreni'ne Katıldılar

Gürkan Yıldırım başkanlığındaki TÜGİAD G20YEA Heyetinin katıldığı, Brezilya'da düzenlenen G20 YEA Zirvesi'nin son gününde geleneksel Bayrak Açma töreni düzenlendi. G20 Ülkelerinin genç girişimcileri üç gün süresince takip edip çok sayıda yeni iş arkadaşları edindikleri zirvenin ardından, bayraklarını açarak ülkelerini temsil etmenin gururunu sergilediler.

18.06.2024
TÜGİAD G20YEA Heyeti, Zirve Bildirgesinin İmza Törenine Katıldı

Gürkan Yıldırım başkanlığındaki TÜGİAD G20YEA Heyeti, Brezilya'da düzenlenen G20 YEA Zirvesi'nin son gününde zirve bildirgesinin imza törenine katıldı.  "Adil Bir Dünya ve Sürdürülebilir Bir Gezegen İnşa Etmek” ana başlıklı sonuç bildirgesine Avrupa Birliği' ni temsilen, Avrupa Birliği Delegasyonu Başkanı Gürkan Yıldırım, Türkiye'yi temsilen Türkiye G20 YEA Başkanı Melih Sebastien Durmuş imzaladılar.

17.06.2024
G20YEA Heyeti, Brezilya Ticaret Federasyonu Başkanı Marcelo Baiocchi İle Bir Araya...

Gürkan Yıldırım başkanlığındaki TÜGİAD G20YEA Heyeti, Brezilya'da düzenlenen G20 YEA Zirvesi'nin toplantıları kapsamında; Bünyesinde 300.000 şirket bulunduran,  ülke gayrı safi milli hasılasının %70 ini ve istihdamın %65 ini temsil eden Brezilya Ticaret Federasyonu Başkanı Marcelo Baiocchi ile bir araya geldiler. Toplantıya katılan çeşitli ülkelerin Büyükelçilerine  de kıymetli fikirleri ve destekleri için teşekkür ederiz.

16.06.2024
Türkiye Heyeti, İtalya ve Hindistan Heyetlerinin Katıldığı Özel Bir Toplantı...

Gürkan Yıldırım başkanlığındaki TÜGİAD G20YEA Heyeti, Brezilya'da düzenlenen G20 YEA Zirvesi'nin ikinci gününde heyetler arası görüşmelerle devam etti. Türkiye Heyeti, İtalya ve Hindistan heyetlerinin katıldığı özel bir toplantı düzenledi.

15.06.2024
G20 Brezilya Zirvesi'nin Konferansı Başladı

Brezilya'nın Goiania şehrinde gerçekleşen G20 Brezilya Zirvesi'nin konferansı başladı. Toplantının ilk gününde TÜGİAD G20YEA Heyeti, çeşitli ülkelerin üyeleriyle bir araya geldi.

14.06.2024