FAALİYETLERİMİZ
11
Mart
2020
Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi

Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi’nde birbirinden ilham veren isimleri ağırladık. TÜGİAD Lider Kadınlar K ...

DETAY

Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi

Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi’nde birbirinden ilham veren isimleri ağırladık. TÜGİAD Lider Kadınlar Komisyonu ve BAU Life iş birliği ile gerçekleştirdiğimiz Zirve’ye katılan tüm isimler, başarılı kariyer hikayelerini paylaşarak dinleyicilere ilham verdiler.

2020.03.11

Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi - Açılış Konuşmaları

Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi'nin açılış konuşmalarını TÜGİAD Başkanı Sn. Anıl Alirıza Şohoğlu, Lider Kadınlar Komisyonu Başkanı Sn. Pırıl Yamantürk Arhan, BAU Rektör Yardımcısı Sn. Prof. Dr. Tunç Bozbura, BAU Life Öğrenci Kulübü Başkanı Sn. Melih Yaman gerçekleştirdi.

2020.03.11

Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi - Sanat ve Kadın

Berrak Kutsoy moderatörlüğünde geçekleşen "Sanat ve Kadın" oturumunda, Şebnem Burcuoğlu ve Ali Sunal’ın keyifli söyleşisi ile kadının sanatta ve toplumdaki yerini konuştuk.

2020.03.11

Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi - Spor ve Kadın

Fuat Akdağ moderatörlüğündeki “Spor ve Kadın” oturumunda spordaki başarılarıyla bizleri gururlandıran Merve Aydın, Melis Gürkaynak ve Asuman Karakoyun’u ağırladık.

2020.03.11

Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi - İlham Veren Kadınlar

İlham verici bir kariyer hikayesine sahip olan Rachel Araz, Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi’nde başarılarla dolu hikayesini paylaştı.

2020.03.11

Çok Konuşan Kadınlar - İş ve Kadın

Başak Öğütken moderatörlüğünde gerçekleşen "İş ve Kadın" oturumunda; Berrak Kutsoy, Sıdıka Baysal, Melek Sözkesen ve Fatih Uysal’ın ilham veren başarı hikayelerini dinledik.

2020.03.11

TÜGİAD Lider Kadınlar Komisyonu

TÜGİAD Lider Kadınlar Komisyonu ve BAU LIFE Öğrenci Kulübü iş birliğinde düzenlenen ve dört oturumda gerçekleştirilecek olan Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi; 9 Mart 2020 Pazartesi günü 12.00’de Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Güney Kampüsü B Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

2020.03.09

ÜNİVERSİTE İŞ BİRLİKLERİ

Derneğimizin Marmara Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi ile iş birliği kapsamında, Girişimcilik ve İnovasyon Komisyonumuzun koordinasyonunda gerçekleştirilen İş Dünyası Seminerleri ve Girişimcilik derslerinde bu haftaki konuk konuşmacılarımız TÜGİAD Onursal Üyesi&Piramit Menkul Değerler AŞ  ve Peker GYO AŞ YK Üyesi Dr. Berra Doğaner, Girişimcilik ve İnovasyon Komisyonu Üyesi&Fatih Denetim SMMM A.Ş yönetici ortağı Başak Öğütken ve Komisyon Üyesi&Markakod CEO’su Ahmet Göker oldu. Berra Hanım’a, Başak Hanım’a ve Ahmet Bey’e katılımları için teşekkür ediyoruz.

2020.03.05

İş Dünyası Seminerleri Protokol İmzası

Derneğimizin Marmara Üniversitesi ile işbirliği kapsamında, lisans öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen İş Dünyası Seminerleri’nin protokol imzası atıldı.

2020.03.05

İDLİB ORTAK BASIN AÇIKLAMASI

Türkiye'nin önde gelen sivil toplum kuruluşları İdlib’de yürütülen Bahar Harekatı’na destek açıklaması yaparak birlik beraberlik mesajı verdi. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, ülkemizin önde gelen 30 meslek örgütü, konfederasyon ve sivil toplum kuruluşlarını yaptıkları ortak basın toplantısının ardından kabul etti.

2020.03.02

CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN STK TEMSİLCİLERİNİ KABULÜ

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, ülkemizin önde gelen 30 meslek örgütü, konfederasyon ve sivil toplum kuruluşlarını yaptıkları ortak basın toplantısının ardından kabul etti. Milli Savunma Bakanımız Sn. Hulusi Akar’ı ve kuvvet komutanlarını da ziyaret ederek İdlib’de şehit olan Mehmetçiklerimiz için başsağlığı dileklerimizi ilettik.

2020.03.02

OKULLARDAN YARINLARA

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen "Okullardan Yarınlara" eğitime destek programı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirildi. Genel Başkanımız Anıl Alirıza Şohoğlu, Başkan Yardımcımız Nilüfer Çevikel ve Yönetim Kurulu Üyemiz Umut Önder Altıntaş programa katılarak Sayın Cumhurbaşkanımıza TÜGİAD’ın faaliyetleri ve gelecek dönem planları hakkında bilgi verdiler.

2020.02.25

ÜNİVERSİTE İŞ BİRLİKLERİ

Derneğimizin Marmara Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi ile iş birliği kapsamında, Girişimcilik ve İnovasyon Komisyonumuzun koordinasyonunda gerçekleştirilen İş Dünyası Seminerleri ve Girişimcilik derslerinde yeni dönem başladı. Dönemin ilk haftasında, 17. Dönem Yönetim Kurulu Üyemiz ve Girişimcilik ve İnovasyon Komisyonu Başkanımız Mustafa Kemal Sözkesen, Komisyon Başkan Yardımcımız Doğukan Ünüvar ve Komisyon Üyemiz Başak Öğütken öğrencilere TÜGİAD’ı tanıttılar.

2020.02.22

AVRUPA GENÇ GİRİŞİMCİLER KONFEDERASYONU BAŞKANLIĞI TÜGİAD’A EMANET

Bünyesinde 21 ülkeden, 500 binin üzerinde genç girişimciyi bulunduran Avrupa genç girişimcileri resmi çatı konfederasyonu YES For Europe’un başkanlığını kazandık. TÜGİAD Genel Başkan Yardımcısı Gürkan Yıldırım, YES for Europe Başkanlığına seçildi. Türk genç girişimcilerini ve ülkemizi Avrupa’da en iyi şekilde temsil etmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

2020.02.18

Çok Konuşan Kadınlar Sanat ve Kadın

Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi’ne destek veren değerli üyelerimize, BAU Öğrenci Dekanı Dr. Öğretim Üyesi Tuğba Kıral Özkan tarafından hediyeleri takdim edildi. Destek veren değerli üyelerimiz; Melek Sözkesen, Başak Öğütken, Pırıl Yamantürk, Ahmet Göker, Mustafa Kemal Sözkesen, Murat Tayhan, Doğukan Ünüvar ve Murat İsen’e teşekkür ederiz.

2020.02.11

Ayasofya Gezisi

TÜGİAD Girişimcilik ve İnovasyon Komisyonu organizasyonunda Ayasofya gezisi düzenlendi.

2020.02.01

BVMW 2020 RESEPSİYONU

TÜGİAD Genel Başkan Yardımcımız & Bükreş Temsilcimiz Sn. Gürkan Yıldırım, bünyesinde 900.000’den fazla şirket bulunduran Alman paydaşımız BVMW’nin düzenlediği 2020 Resepsiyonu’nda TÜGİAD’ı temsil etti. THY ana sponsorluğunda gerçekleştirilen; Senegal Cumhurbaşkanı Sn. Macky Sall, Almanya Ekonomi Bakanı Sn. Peter Altmaier, Almanya Aile ve Gençlik Bakanı Sn. Franziska Giffey, THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Sn. Mehmet İlker Aycı ve Siemens CEO’su Sn. Joe Kaeser’in konuşmacılar arasında yer aldığı organizasyon 3.500’den fazla katılımcıya ev sahipliği yaptı.

2020.01.29

T.C. BERLİN TİCARET MÜŞAVİRLİĞİ ZİYARETİ

TÜGİAD Genel Başkan Yardımcımız & Bükreş Temsilcimiz Sn. Gürkan Yıldırım, Berlin Ticaret Müşavirimiz Sn. Abdullah Soylu'yu ziyaret etti. Görüşmede AB vizyonumuz ve paydaşlarımız ile yürüttüğümüz projelerle ilgili bilgilendirme yapılırken, Almanya’daki iş ortamı ile ilgili bilgi alındı.

2020.01.28

DEİK 33. OLAĞAN GENEL KURULU

Genel Başkanımız Anıl Alirıza Şohoğlu,Genel Başkan Yardımcımız&Bükreş Temsilcimiz Gürkan Yıldırım,Genel Sekreterimiz Melik Rupen Mıhçıyan, Uluslararası İlişkiler Komisyonu Başkan Yardımcımız Başar Beyazoğlu DEİK 33.Olağan Genel Kurulu ve Ustalara Saygı Ödülleri Töreni’ne katıldı.

2020.01.27

BASIN TOPLANTISI

Türkiye Genç İşadamları Derneği Genel Başkanı Anıl Alirıza Şohoğlu, Genel Merkez’de düzenlenen basın toplantısında gazeteciler ile bir araya geldi. 2019 değerlendirmelerinin anlatıldığı toplantıda 2020 ekonomisi de mercek altına alındı.

2020.01.22