FAALİYETLER
TÜGİAD Genel Merkez Açılışı

İstanbul Maslak'ta bulunan TÜGİAD yeni genel merkezimiz, Sayın Ticaret Bakanımız Prof. Dr. Ömer Bolat'ın katıldığı tören ile resmi olarak açıldı. Yeni merkezimizle güçlenerek ilerlemeye devam edeceğiz.

15.01.2024
Romanya Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Direktörü Sn. Cristian ANTON’u Bakanlık...

Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım, Romanya Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Direktörü Sn. Cristian Anton'u Bakanlık makamında ziyaret etti.   Gerçekleştirilen ziyarette TÜGİAD bünyesinde yer alan inşaat firmalarımızın faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmelerde bulunan Başkanımız, Romanya pazarında Ulaştırma Bakanlığı'nın uhdesindeki projelerle ilgili bilgi aldı.  İkili görüşmede, iş birliğimizin geliştirilmesi doğrultusunda...

15.01.2024
Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım,Ekotürk Tv Ana Haber'e Konuk Oldu

  Avrupa’nın en geniş network ağına sahip genç iş insanı topluluğu olan Avrupa Genç Girişimciler Konfederasyonu, YES for Europe Başkanlığına yeniden seçilen Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Gürkan Yıldırım, Ekotürk TV’de Sayın Ali Çağatay’ın sunduğu Ana Haber’e konuk oldu.

15.01.2024
TÜGİAD Avrupa'nın Zirvesinde

  1988 senesinde Brüksel’de genç iş insanlarının Avrupa ve dünyadaki sesi olmak icin kurulmuş, 21 ülkeden 500 binin üzerinde üyesi ile Avrupa genç girişimcilerinin resmi çatı konfederasyonu “YES for Europe” Başkanlığına TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Gürkan Yıldırım yeniden seçildi.   Avrupa Genç Girişimciler Konfederasyonu, YES for Europe başkanlığını ülkemiz adına almış olmanın mutluluğunu ve...

11.01.2024
EkoTürk TÜGİAD Genel Merkez Açılışı

İstanbul Maslak’ta, TÜGİAD yeni genel merkezimiz, Sayın Ticaret Bakanımız Prof. Dr. Ömer Bolat’ın katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

11.01.2024
TÜGİAD Genel Merkez Açılışı

İstanbul Maslak’ta, TÜGİAD yeni genel merkezimizin açılış töreninin öncesinde yönetim kurulumuzla bir araya gelen Sayın Ticaret Bakanımız Prof. Dr. Ömer BOLAT ile ekonomi gündemi hakkında istişarelerde bulunduk, kendisiyle reel sektör ile ilgili görüşlerimizi ve beklentilerimizi paylaştık.    2023 dış ticaret verilerindeki başarılı bilançodan kaynaklanan memnuniyetimizi iletirken, kısa sürede hayata geçirilen sonuç odaklı...

10.01.2024
Ankara İcra Kurulu Toplantısı

Genişletilmiş İcra Kurulu Toplantımızı Şube Başkanlarımız ve Komisyon Başkanlarımızın katılımıyla, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Gürkan Yıldırım önderliğinde Ankara’da gerçekleştirdik.    

29.12.2023
Ekonomi Gazetecileri ile Basın Toplantısı

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Gürkan Yıldırım, dernek merkezimizde düzenlenen toplantıda 15 kurumu temsil eden ekonomi gazetecileriyle bir araya geldi. Toplantıda, TÜGİAD’ın 2023 yılı değerlendirmesi, 2024 yılındaki beklentileri, projeleri ve hedefleri hakkında bilgi verilirken güncel ekonomik konular da ele alındı.  

28.12.2023
TÜGİAD Komisyon Toplantısı

TÜGİAD Ticari İlişkiler ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanımız Sn. Mehmet Doğan, Girişimcilik Komisyonu Başkanımız Sn. Tarık Sönmez, Üye İlişkiler ve Sosyal İlişkiler Komisyonu Başkanımız Sn. Melik Rupen Mıhçıyan, merkez ofisimizde bir araya gelerek üyelerimizin de katılımıyla komisyon toplantılarını gerçekleştirdi. Toplantıya aynı zamanda online olarak İstanbul dışından da katılım sağlandı. Komisyonların hedeflerinin belirlendiği ve planlamanın yapıldığı...

20.12.2023
Denetleme Kurulu Toplantısı

TÜGİAD 19.Dönem Denetleme Kurulu üyelerimiz olağan toplantılarını dernek merkezimizde gerçekleştirdi.Toplantıya Denetleme Kurulu Başkanı Ayça Hacıkadiroğlu, Başkan Yardımcısı Kadir Melih İpekçiler, Kurul Sekreteri Burak Aksoy, üyeler Gökşen Baki Demirel, Şenay Karasu ve Genel Sekreter Vekili Bahar Kocaman katıldı.Katılımlarından ötürü tüm Denetleme Kurulu üyelerimize teşekkür ederiz.  

20.12.2023
Ekonomi Danışmanımız Doç. Dr. Levent Yılmaz'ın Ziyareti

Ekonomi Danışmanımız Doç. Dr. Levent Yılmaz, dernek merkezimizde, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Gürkan Yıldırım’ı ziyaret etti.

20.12.2023