FAALİYETLER
TÜGİAD Geleneksel İftar Yemeği

19 Mart Salı günü, The Grand Tarabya Otel'de, üyelerimiz birlik ve beraberlik ruhuyla gerçekleşen TÜGİAD Geleneksel İftar Yemeği'nde bir araya geldi. Asil ve Onursal Üyelerimizin katılımı ile gerçekleşen yemeğimizde yeni üyelerimizin paketleri de takdim edildi.   Tüm üyelerimize katılımları için teşekkür ederiz.                

19.03.2024
Macaristan’ın Ankara Büyükelçisi Sayın Viktor Matis'in Ziyareti

Macaristan Milli Bağımsızlık Günü etkinlikleri kapsamında, Macaristan’ın Ankara Büyükelçisi Sayın Viktor Matis; Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ali Güral ve Kütahya Valisi Sayın Musa Işın ile Kütahya'da bir araya geldi.                                                              ...

18.03.2024
Ticari İlişkiler ve İş Geliştirme Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi.

TÜGİAD Ticari İlişkiler ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanımız Sn. Mehmet Doğan, TÜGİAD Girişimcilik Komisyonu Başkanımız Sn. Tarık Sönmez merkez ofisimizde fiziki ve online üyelerimizin katılımı ile komisyon toplantılarını gerçekleştirdiler.   Toplantı kapsamında, iş dünyası ve uluslararası pazarlara giriş stratejileri üzerine önemli konular ele alındı.  

07.03.2024
YES for Europe Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım başkanlığındaki Avrupa Genç Girişimciler Konfederasyonu'nun (YES for Europe) yönetim kurulu toplantısı tüm üyelerin katılımı ile gerçekleşti. Toplantıda YES for Europe'un yeni projeleri, etkinlik takvimi ve bölgesel iş birlikleri ele alındı.  

05.03.2024
G20 YEA Liderleri ve Sherpa'ları ile Dubai'de Bir Araya Gelindi

Yönetim Kurulu Başkanımız ve G20 YEA Türkiye Başkanı Gürkan Yıldırım ile Yönetim Kurulu Üyemiz ve aynı zamanda G20 YEA Türkiye'nin Sherpası olan Sayın Melike Bocan Atçeken, G20 Genç Girişimciler İttifakı'nın Liderleri ve Sherpa'ları ile Dubai'de bir araya geldi.    Haziran 2024'te Brezilya'da düzenlenecek Genç Girişimciler İttifak Zirvesi'ne dair ön hazırlıklar çerçevesinde önemli istişarelerde...

02.03.2024
Yönetim Kurulu ve Genişletilmiş İcra Kurulu Toplantıları Gerçekleştirildi

24 Şubat Cumartesi günü Uludağ'da bir araya gelerek Yönetim Kurulu ve Genişletilmiş İcra Kurulu Toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantı kapsamında, projelerimizi ve planlanan etkinliklerimizi değerlendirdik.  

24.02.2024
Gagavuzya Özerk Bölgesi Başkanı Sn. Evghenia Gutul ile Bir Araya Gelindi

TÜGİAD 19. Dönem Türk Devletleri Kurucu Bölge Koordinatörü Sayın Cemal Ersoy, Gagavuzya Özerk Bölgesi Başkanı Sayın Evghenia Gutul ile bugün İstanbul'da bir araya geldi.

23.02.2024
"Rusya'nın Ukrayna'ya Savaşı: Toparlanma ve İnsani Boyut" Toplantısı

21 Şubat Çarşamba günü, TÜGİAD Parlamento ile İlişkiler Komisyonu Başkanı Egemen Ünal, TÜGİAD Sicil Disiplin Kurulu Üyesi Çimen Yıldırım Doğan ve TÜGİAD Denetleme Kurulu Üyesi Metin Okur, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ile Ukrayna Büyükelçiliği tarafından düzenlenen "Rusya'nın Ukrayna'ya Savaşı: Toparlanma ve İnsani Boyut" toplantısına katıldı.   İki panelden oluşan toplantı kapsamında,...

21.02.2024
Cosa Solutions'ın ortağı Sn. Safian Khan'ın Derneğimize Ziyareti

Londra merkezli uluslararası Cosa Solutions ortağı olan Sn. Safian Khan, derneğimizi ziyaret ederek, TÜGİAD Ticari İlişkiler ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanı Sn. Mehmet Doğan ve Üye İlişkileri ve Sosyal İlişkiler Komisyonu Başkanı Sn. Melik Rupen Mıhçıyan ile bir araya geldi. Görüşme kapsamında, uluslararası pazarlara giriş stratejileri üzerine önemli konular ele alındı.

16.02.2024
Derneğimizin Genel Merkez Üyeleri, ''İstanbul Buluşması'' Etkinliği...

Derneğimizin Genel Merkez üyeleri, İstanbul Buluşması etkinliği için bir araya geldi. Dernek merkezimizde düzenlenen etkinlikte, TÜGİAD Başekonomisti Doç. Dr. Mehmet Levent Yılmaz ve TÜGİAD Politika Danışmanı Gazeteci Metehan Demir tarafından “Yerel Seçim Gündemi ve Ekonomi’ye Yansımaları” başlıklı bir oturum gerçekleştirildi. Ardından, aramıza katılan yeni üyelerimize Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım tarafından...

09.02.2024
Uluslararası İlişkiler Komisyonu Toplantısı

Uluslararası İlişkiler Komisyonu toplantımızı gerçekleştirerek, diplomatik ilişkilerimizi güçlendirmek ve uluslararası alanda etkileşimimizi artırmak için stratejiler belirledik.

08.02.2024