Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım başkanlığındaki Avrupa Genç Girişimciler Konfederasyonu'nun (YES for Europe) yönetim kurulu toplantısı, tüm üyelerin katılımı ile genel merkezimizde gerçekleşti. Toplantıda YES for Europe'un yeni projeleri, etkinlik takvimi ve bölgesel iş birlikleri ele alındı.
21 Mayıs Salı günü Six Senses Kocataş Mansions’da gerçekleştirdiğimiz TÜGİAD Beyaz Gece: A Unique Networking Experience etkinliğimizde, Avrupa Genç Girişimciler Konfederasyonu (YES for Europe) Yönetim Kurulu üyeleri ile Young Entrepreneurs Association of Europe (JEUNE) Başkanı ve eşini ağırladık. Değerli üyemiz Beyaz Group'un CEO'su Sayın Emrah Beyaz'ın son projelerini tanıttığı sunumun ardından, yeni üyelerimize plaketleri takdim...
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda, değerli üyelerimiz ve konuklarımızla birlikte İstanbul Büyük Kulüp'te düzenlediğimiz TÜGİAD Brunch etkinliğimizi gerçekleştirdik. Etkinlik sırasında, aramıza yeni katılan üyelerimize plaketleri de takdim edildi. Bu özel günde etkinliğimize katılım gösteren herkese teşekkür ederiz.
19 Mayıs Pazar günü, saat 11.00'da Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda bir araya geleceğimiz TÜGİAD Brunch'ı, İstanbul Büyük Kulüp'te gerçekleştirilecektir.
T.C. Londra Büyükelçimiz Sayın Osman Koray Ertaş, TÜGİAD'ı onurlandırarak Londra Ticari Heyeti'mizin ziyareti münasebeti ile büyükelçilik rezidansında bir resepsiyon düzenledi. T.C. Londra Ticaret Müşaviri Sayın Gözde İnaneri Bakıcı'nın da katıldığı bu resepsiyona İngiltere iş dünyasının önde gelen temsilcileri iştirak etti. Bu özel etkinlik ve ev sahipliklerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz.
TÜGİAD Londra Ticari Heyeti, ikinci gününde TBCCI (The Turkish British Chamber of Commerce and Industry) Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
Gürkan Yıldırım Başkanlığındaki TÜGİAD Londra Ticari Heyeti, İngiltere Lordlar Kamarası'nda Institute of Directors üyeleri ile öğle yemeğinde bir araya geldi.
TÜGİAD, Londra Ticari Heyet Ziyareti programına başladı. Programın ilk etabında, heyetimiz Morgan Stanley yatırım bankasının üst düzey yöneticileri ile bir araya geldi.
30 Nisan Salı günü, derneğimizin genel merkez üyelerinin bir araya geldiği "Bir İstanbul Buluşması" etkinliği gerçekleştirildi. Etkinlik kapsamında, TÜGİAD'ın 14., 15. ve 16. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Dr. Ali Yücelen'in katılımıyla "Sivil Toplumun Gücü ve TÜGİAD" konulu bir oturum düzenlendi ve yeni üyelerimize plaketleri takdim edildi. Katılım gösteren tüm üyelerimize teşekkür...
TÜGİAD Genel Merkez ofisimizde üyelerimizin katılımı ile her ay düzenlenen Yönetim Kurulu ve Sicil Disiplin Kurulu toplantılarımız gerçekleştirildi. Toplantılarda, TÜGİAD'ın mevcut ve gelecek stratejileri, iş birlikleri, yurt içi ve yurt dışı programları ele alındı.
Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan Yıldırım ve Ticari İlişkiler ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanımız Mehmet Doğan, Sudan Büyükelçisinin özel iftar davetine katıldılar. Davette, Sudan Türk İş Adamları Derneği Üyeleri ile de bir araya gelme imkanı buldular.
1988 senesinde Brüksel de genç iş insanlarının Avrupa ve dünyadaki sesi olmak için kurulmuş, 21 ülkeden 500 binin üzerinde üyesi ile Avrupa genç girişimcilerinin resmi çatı konfederasyonu YES for Europe Başkanlığına TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Gürkan Yıldırım yeniden seçildi. (11 Ocak 2024)
TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Melih Sebastien Durmuş un başkanlığını yürüttüğü Altekma Spor Kulübü Efeler Ligi ne yükselmiştir. (19 Mart 2024)