FAALİYETLER
TOBB 79. Genel Kurul Başkanı Sn. Rifat Hisarcıklıoğlu'na Tebrik Ediyor

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 79. Genel Kurulu sonucunda yeniden Başkan seçilerek güven tazeleyen Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’nu tebrik ediyor, TOBB Yönetim Kurulu ve Yüksek Disiplin Kuruluna seçilen değerli üyelere başarılar diliyoruz.  

17.11.2023
Rusya Federasyonu'na Bağlı Udmurtya Cumhuriyeti ile Türkiye Arasında Ticari Ve...

  Rusya Federasyonu’na bağlı Udmurtya Cumhuriyeti’nin İhracatı Destekleme Merkezi tarafından düzenlenen ve Udmurtya ile Türkiye arasında ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesini amaçlayan sunuma katılan Yönetim Kurulu Üyemiz Başar Beyazoğlu, aralarında Rosatom ve Kalashnikov’un da bulunduğu çok sayıda firmanın yöneticileri ile bir araya geldi.    

17.11.2023
Amsterdam Sağlık Turizmi Fuarında Derneğimizi ve Türkiye'yi TÜGİAD Yönetim...

   TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Dr. Şebnem Akman Balta, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) ve Ticaret Bakanlığı’nın desteğiyle gerçekleştirilen Amsterdam Sağlık Turizmi Fuarında derneğimizi ve Türkiye’yi temsil etti.

17.11.2023
TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ali Güral, Cumhurbaşkanlığı...

 TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ali Güral, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşen ve çok sayıda ünlü ismin ve üst düzey devlet adamının yer aldığı “Göreve Başlama Töreni”ne katıldı.        

17.11.2023
TÜGİAD Ege Şubesi Geleneksel Ege Buluşması

Türkiye Genç İş İnsanları Derneği (TÜGİAD) Ege Şubesi Geleneksel Ege Buluşması Resort Zigana Alaçatı Otel’de yapıldı. TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Yıldırım ile Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen TÜGİAD üyelerinin katıldığı toplantıda, genç iş insanları ekonominin geleceğini konuştu. Ege Buluşması’nda Yatırım Finansman Kurumsal İletişim Direktörü Barış Esen Moderatörlüğünde...

17.11.2023
Yönetim Kurulu ve Sicil Disiplin Kurulu Toplantılarımız Çeşme'de...

   Yönetim Kurulu ve Sicil Disiplin Kurulu toplantılarımızı, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Gürkan Yıldırım’ın önderliğinde Çeşme’de gerçekleştirdik.    Katılım gösteren değerli üyelerimize teşekkür ederiz.      

17.11.2023
Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin 30. Genel Kurulu'na ve İhracatın...

   Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ile gerçekleştirilen Türkiye İhracatçılar Meclisi 30. Genel Kurul ve İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’ne Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Gürkan Yıldırım önderliğinde Başkan Yardımcımız Sayın Ali Güral ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Başar Beyazoğlu, Sayın Özge Öğütçü ve Sayın Neşe Sütçü ’den oluşan...

17.11.2023
UTİKAD Heyeti Derneğimizi Ziyaret Etti

Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ayşem Ulusoy liderliğindeki UTİKAD Heyeti derneğimizi ziyaret etti.Değerli ziyaretleri ve başarı dilekleri için UTİKAD heyetinde yer alan Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ayşem Ulusoy, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Bilgehan Engin, Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Sibel Gultekin KARAGOZ ve UTİKAD Genel Müdürü Sayın Alperen Güler'e teşekkür ederiz.

17.11.2023
Seul Büyükelçiliği Ziyareti

TÜGİAD Yönetim Kurulu üyemiz Elif Tülay Korkmaz, Seul Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Sayın Ayşe Ferdağ Tekin ile gerçekleştirdiği toplantının ardından, Seul Büyükelçi Yardımcısı Sayın Sezai Tolga Şimşir ile bir araya geldi.  

17.11.2023
G20 YEA'da Türkiye'yi Temsil Eden Tek Sivil Toplum Kuruluşu Olarak Yerimizi...

   We took our place as the only non-governmental organization representing our country in the G20 YEA,which took place in Indıa this year and brought together the best young entrepreneurship ecosystem at the global level.     Bu yıl Hindistan’da gerçekleşen ve küresel düzeyde girişimcilik ekosistemini güçlendirmek için dünyanın en iyi genç girişimcilerini bir araya getiren G20 YEA’da ülkemizi temsil eden tek sivil toplum kuruluşu olarak...

17.11.2023
Yeni Delhi Büyükelçimiz ve Ticaret Müşavirimiz İle Bir Araya Gelindi

  G20 YEA heyetimiz, Yeni Delhi Büyükelçimiz Sayın Fırat Sunel ve Ticaret Müşavirimiz Sayın Yeliz Gürlek ile bir araya geldi.        Görüşmede, TÜGİAD’ın ulusal ve uluslararası faaliyetleri ve G20 YEA hakkında bilgilendirmeler yapıldı.    

17.11.2023