TÜGİAD 18. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA ÇAĞRI

Derneğimizin 18. Olağan Genel Kurul Toplantısı, ‪4 Aralık 2020 Cuma‬ günü, ‪saat 14.00’‬da TÜGİAD Merkez Ofisinde (Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi No:245 USO Center 10. Kat - 34398 Sarıyer/İstanbul adresinde); çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı, ‪12 Aralık 2020 Cumartesi günü, saat 14. 00’da Conrad İstanbul Bosphorus / Balo Salonu’nda‬ (Cihannüma, ‪Saray Cd No:5, 34353 Beşiktaş,İstanbul‬) aşağıdaki gündemle nisapsız olarak yapılacaktır.   Saygılarımızla, TÜRKİYE GENÇ İŞADAML ...

TÜGİAD EGE ŞUBESİ 5. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA ÇAĞRI

Ege Şubemizin 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı; 3 Aralık 2020 Perşembe günü saat: 17.00’da Swissotel Büyük Efes İzmir’de (Alsancak, Gazi Osman Paşa Blv. No 1, 35210 Konak/İzmir adresindeki), çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantımız 10 Aralık 2020 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT: 17.00’da Swissotel Büyük Efes İzmir’de (Alsancak, Gazi Osman Paşa Blv. No 1, 35210 Konak/İzmir adresindeki) aşağıdaki gündemle nisapsız olarak yapılacaktır. TÜGİAD Ege Şubesi 6. Dönem Yönetim Kurulu GENEL KURUL GÜ ...

TÜGİAD ÇUKUROVA ŞUBESİ 6.OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA ÇAĞRI

Çukurova Şubemizin 6. Olağan Genel Kurul Toplantısı; 2 Aralık Çarşamba günü saat: 17.00’da TÜGİAD Çukurova Şubesi’nde, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantımız 9 ARALIK ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT: 17.00’da Mersin Hilton’da (Palmiye,1225 Sok:No:1 33110 Yenişehir-Mersin) aşağıdaki gündemle nisapsız olarak yapılacaktır. Saygılarımızla, TÜGİAD Çukurova Şubesi 5. Dönem Yönetim Kurulu GENEL KURUL GÜNDEMİ 1-Açılış 2-Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı 3-Divan Heyetinin oluşturu ...

TÜGİAD ANKARA ŞUBESİ 11. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA ÇAĞRI

Ankara Şubemizin 11. Olağan Genel Kurul Toplantısı; 2 Aralık Çarşamba günü saat: 15.00’da TÜGİAD Ankara Şubesi’nde, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantımız, 09 ARALIK ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT: 15.00’da TÜGİAD Ankara Şubesi’nde (Mevlana Bulvarı No.221/55 Yıldırım Kule Çankaya Ankara) aşağıdaki gündemle nisapsız olarak yapılacaktır. Saygılarımızla, TÜGİAD Ankara Şubesi 10. Dönem Yönetim Kurulu GENEL KURUL GÜNDEMİ 1- Açılış 2-Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı 3-Divan Heye ...

TÜGİAD BURSA ŞUBESİ 12. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISINA ÇAĞRI

Bursa Şubemizin 12. Olağan Genel Kurul Toplantısı; 1 Aralık Salı günü saat: 18.00’da TÜGİAD Bursa Şubesi’nde, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantımız 8 ARALIK SALI GÜNÜ SAAT : 18.00’da TÜGİAD Bursa Şubesi’nde (Bademli Eğitim Caddesi Meşeliköy Sitesi No: 19-Bursa) aşağıdaki gündemle nisapsız olarak yapılacaktır. Saygılarımızla, TÜGİAD Bursa Şubesi 11. Dönem Yönetim Kurulu GENEL KURUL GÜNDEMİ 1-Açılış 2-Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı 3-Divan Heyetinin oluştur ...

TÜGİAD’dan Anlamlı Yardım

TÜGİAD Ege Şubesi koordinasyonunda, İzmir Depremi nedeniyle evlerini kaybeden, bu süreçte online eğitime de uzak kalan öğrenciler için Milli Eğitim İl Müdürlüğü vasıtasıyla 200 tablet ve 200 powerbank hediye edildi. TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi’yi makamında ziyaret ederek tabletleri teslim etti

Mobil Uygulamamız Yayında!

TÜGİAD mobil uygulamamız Google Play ve App Store'da yayında!

Üyelerimizin birbirleriyle iletişimini ve etkileşimini artırmak misyonuyla yola çıktığımız mobil uygulamamızda etkinlikleri, duyuruları ve diğer tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz. Üstelik mobil uygulamamızda TÜGİAD üyelerine özel birçok avantaj da yer alıyor.

Mobil uygulamamızı Android tabanlı cep telefonlarınız için Google Play'den, iOS tabanlı cep telefonlarınız için App Store'dan indirebilirsiniz.

...

DEİK Üye İlişkileri Direktörlüğü ile Toplantı

Kurucu Kuruluşu olduğumuz DEİK’in Üye İlişkileri Direktörlüğü ile bir toplantı gerçekleştirerek, DEİK ve TÜGİAD'ın gerçekleştireceği ortak çalışmaları ve projeleri değerlendirdik.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek dernek faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdik.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal Ziyareti

Anıl Alirıza Şohoğlu başkanlığındaki TÜGİAD Heyetimiz, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ı ziyaret etti. Görüşmede kamu yararına dernek statüsü alma yolundaki çalışmalarımız ve TÜGİAD faaliyetleri hakkında bilgi verdik.

G20 YEA KSA Sanal Zirve

G20 YEA 2020 Suudi Arabistan Zirvesi, 29 - 30 Ekim 2020 tarihlerinde online olarak gerçekleştirildi. G20 YEA dönem başkanlığının Suudi Arabistan'dan İtalya’ya devredildiği zirvede her sene olduğu gibi bu sene de Türkiye'yi temsil ederek, dünyada girişimciliğin geliştirilmesi ve kolaylaştırılması için diğer G20 temsilcileri ile ortak deklarasyon çıkardık.

Rusya Federasyonu Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Mümessilliği Heyeti ile Toplantı

TÜGİAD Genel Merkezini ziyaret eden Rusya Federasyonu Türkiye Ticaret Mümessilliği heyeti ile gerçekleştirilen toplantıda, Rusya Nizhny Novgorod bölgesinin ticari potansiyeli hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu Ziyareti

Anıl Alirıza Şohoğlu başkanlığındaki TÜGİAD Heyeti, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu’nu ziyaret etti. Görüşmede, TÜGİAD’ın kamu yararına dernek statüsü alma yolundaki adımları ve diğer faaliyetleri hakkında istişare edildi.

Ateş Çemberinde Türkiye 'Özel Oturum' Sohbet Toplantısı

TÜGİAD Danışmanı&Gazeteci Metehan Demir, Habertürk TV Para Gündem Program Sunucusu&aGazeteci Ebru Baki, Akademisyen Prof. Dr. Mithat Baydur ve TÜGİAD Danışmanı&Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Murat Sağman ile ‘’Ateş Çemberinde Türkiye- Özel Oturum’’ sohbet toplantısı gerçekleştirildi.

İzmir İş Dünyası Kadının Güçlenmesi Başarı Ödülleri Töreni

Avrupa Birliği Başkanlığı “Sivil Toplu Diyaloğu V” programı kapsamında desteklenen İZİKAD öncülüğünde hayata geçirilen, AFAEMME’nin (Akdeniz İş Kadınları Dernekleri Federasyonu) proje ortağı ve TÜGİAD Ege Şubesinin iştirakçisi olduğu “İş Hayatında Kadın Statüsünün Güçlendirilmesi” projesi kapsamında İzmir İş Dünyası Kadının Güçlenmesi Başarı Ödülleri töreni gerçekleştirildi. TÜGİAD Ege Şube Başkanı Melih Sebastien Durmuş jüri üyesi teşekkür plaketi ve TÜGİAD Ege Şubesi yönetim kurulu adına proje ...

Mirkan Aydın

TÜGİAD Ankara Şubesi Denetleme Kurulu Üyesi Mirkan Aydın’ın Başkanlığını yaptığı Nesibe Aydın Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligine yükselerek 2020-2021 sezonunda süper ligde yer alan tek okul takımı olmuştur. Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Arda Işık

TÜGİAD Ege Şubesi Kurucu üyelerinden XL Architecture firmasının sahibi Arda Işık, Paris merkezli DNA Paris Design Awards’ta iki ayrı ödülün sahibi oldu. Üyemiz, İrme Elektrik Genel Merkez Binası projesi ile “Grafik Tasarım/Renkli Proje” kategorisinde “Honourable Mention” ödülünü ve Withco Paylaşımlı Ofis ve Ortak Çalışma Alanı projesi ile “Mimarlık/Yenileme” kategorisinde birincilik ödülünü kazandı. Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Melih Sebastien Durmuş

TÜGİAD Ege Şube Başkanı Melih Sebastien Durmuş’un Başkanlığını yaptığı, 1999 yılında kurulan Altekma Spor Kulübü 2019-2020 sezonunda Efeler Ligine çıkmıştır. Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Tolunay Yıldız

TÜGİAD 17. Dönem Yönetim Kurulu Üyesi ve Uluslararası İlişkiler Komisyonu Başkan Vekili Tolunay Yıldız’ın CEO’su olduğu YEO Group, TET Elektrik ve Elektronik İhracatçıları Birliği tasarından hazırlanan ‘’İhracat Onur Listesi’nde ilk 100’de yer almıştır. Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Özgür Erdem İncesu

TÜGİAD 17. Dönem Yönetim Kurulu Üyemiz Özgür Erdem İncesu tarafından kurulmuş olan PREMAR Gayrimenkul Danışmanlığınca Dernek üyelerimize ve referanslarına özel şartlar sağlanacaktır.

Oğuzhan Küçükoğlu

TÜGİAD 17. Dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oğuzhan Küçükoğlu'nun firması Toyota Aktoy Plaza Türkiye'nin En İyi İşverenleri araştırmasında, "Türkiye'nin En İyi İşverenleri 2020" ödülünü alan şirketlerden biri oldu. Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Gül Akyürek Balta

TÜGİAD Çukurova Şube Başkanı Sn. Gül Akyürek Balta'nın Türkiye'nin ilk kadın organize sanayi bölgesi başkanı olduğu Mersin Tarsus Tarımsal Ürün İşleme Organize Sanayi Bölgesi'nin Temel Atma Töreni, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn. Mustafa Varank'ın katılımıyla gerçekleşmiştir.

Ersin Yazıcı

TÜGİAD Bursa Şube Denetleme Kurulu Üyesi Ersin Yazıcı, Güney Marmara Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilmiştir. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Ali Güral

TÜGİAD Yönetim Kurulu Üyesi Ali Güral’ın, Yönetim Kurulu Üyesi olduğu Güral Şirketler Grubu’na ait olan Güral Premier Otelleri, Finlandiya’da düzenlenen World Luxury Hotel Awards’ta iki ödül aldı. Güral Premier Tekirova oteli ‘’Avrupa’nın En İyi Her Şey Dahil En Lüks Aile Oteli’’ ödülünü alırken, Güral Premier Belek oteli ‘’Türkiye’nin En İyi Kıyı Oteli’’ ödülünü kazandı. Üyemizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Nur Gül Arslan

TÜGİAD Bursa Üyesi Nur Gül Arslan, İçmimarlar Odası Bursa Şubesi 2. Olağan Genel Kurulu sonucunda tekrar Yönetim Kurulu Başkanı seçilmiştir. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Yılmaz Doğan

TÜGİAD Ankara Üyesi Sayın Yılmaz Doğan kurucu ortağı olduğu Qzens Furniture & Design için tasarladığı ürünlerle, 100’den fazla ülkeden 18,450 tasarım başvurusunun yarıştığı, 250 uluslararası tasarımcı ve akademisyenin jüri olarak 110 ayrı kategoride değerlendirme yaptığı, dünyanın en büyük jürisine sahip tasarım yarışması “A DESIGN AWARD”dan; 3 Silver (ikincilik) ve 1 Iron (dördüncülük) ödülü kazanarak ülkemizi başarı ile temsil etmiştir. Üyemizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Hüseyin Köksal Çınar & Furkan Yücel Çınar

TÜGİAD Denetleme Kurulu Üyesi Sayın Hüseyin Köksal Çınar ve TÜGİAD Ankara Üyesi Sayın Furkan Yücel Çınar’ın Grup Firmaları HC Tek Savunma LTD. ŞTİ. ‘nin ürettiği otomatik namlu temizleme cihazı ‘ÇINGI’ için Savunma Sanayi Başkanlığı’nın İştiraki olan SSTEK A.Ş. ile Tedarik Anlaşması imzalanmıştır. Üyelerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

S. Emre Gencer

TÜGİAD Bursa Üyesi Sayın Emre Gencer, 20 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşen Makine İmalatçıları Birliği Olağan Genel Kurulu’nda 17. Dönem Başkanı seçilmiştir. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Nilüfer Çevikel

TÜGİAD Başkan Yardımcısı Sayın Nilüfer Çevikel, 13 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşen DOSABSİAD Olağan Genel Kurulu’nda 17. Dönem Başkanı seçilmiştir. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Özgür Erdem İncesu

TÜGİAD Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Özgür Erdem İncesu, 31 Mart 2019 yerel seçimleri sonucunda Çankaya Belediyesi Meclis 1. Başkan Vekili seçilmiştir. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Barış Gül

TÜGİAD Denetleme Kurulu Üyesi Sayın Barış Gül, 16 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) Güney Marmara Şubesi Olağan Genel Kurulu sonucunda tekrar Başkan seçilmiştir. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Sıdıka Baysal

TÜGİAD Merkez Üyemiz Sayın Sıdıka Baysal, 2019 Ocak ayı itibarıyla Uluslararası Barolar Birliği Avrupa Bölgesi Forumu’nun ilk Türk Eş-Başkanı olarak atanmıştır. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.