FAALİYETLERİMİZ
14
Aralık
2020
12. Avrupa Genç Girişimciler Konferansı

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Gürkan Yıldırım'ın dönem başkanlığını yürüttüğü Avrupa Genç Girişimci ...

DETAY

12. Avrupa Genç Girişimciler Konferansı

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Gürkan Yıldırım'ın dönem başkanlığını yürüttüğü Avrupa Genç Girişimciler Konfederasyonu, YES for Europe organizasyonunda düzenlenen 12. Avrupa Genç Girişimciler Konferansı, 14 Aralık 2020 tarihinde online olarak gerçekleştirildi.

2020.12.14

Girişimcilik ve İnovasyon Komisyonu Organizasyonunda, Fatih Portakal ile “Bazen Gitmek Gerekir” Konulu Söyleşi‘’

TÜGİAD Girişimcilik ve İnovasyon Komisyonu organizasyonunda, Komisyon Başkanı Mustafa Kemal Sözkesen'in moderatörlüğünde, konuk Fatih Portakal ile “Bazen Gitmek Gerekir” konulu bir söyleşi gerçekleştirildi.

2020.12.11

TÜGİAD’dan Anlamlı Yardım

TÜGİAD Ege Şubesi koordinasyonunda, İzmir Depremi nedeniyle evlerini kaybeden, bu süreçte online eğitime de uzak kalan öğrenciler için Milli Eğitim İl Müdürlüğü vasıtasıyla 200 tablet ve 200 powerbank hediye edildi. TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi’yi makamında ziyaret ederek tabletleri teslim etti

2020.11.17

Mobil Uygulamamız Yayında!

TÜGİAD mobil uygulamamız Google Play ve App Store'da yayında!

Üyelerimizin birbirleriyle iletişimini ve etkileşimini artırmak misyonuyla yola çıktığımız mobil uygulamamızda etkinlikleri, duyuruları ve diğer tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz. Üstelik mobil uygulamamızda TÜGİAD üyelerine özel birçok avantaj da yer alıyor.

Mobil uygulamamızı Android tabanlı cep telefonlarınız için Google Play'den, iOS tabanlı cep telefonlarınız için App Store'dan indirebilirsiniz.

Giriş bilgilerinizi derneğimize ulaşarak temin edebilirsiniz.

iOS: https://apple.co/32zbuli
Android: https://bit.ly/3loltRH

2020.11.11

DEİK Üye İlişkileri Direktörlüğü ile Toplantı

Kurucu Kuruluşu olduğumuz DEİK’in Üye İlişkileri Direktörlüğü ile bir toplantı gerçekleştirerek, DEİK ve TÜGİAD'ın gerçekleştireceği ortak çalışmaları ve projeleri değerlendirdik.

2020.11.09

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek dernek faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdik.

2020.11.05

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal Ziyareti

Anıl Alirıza Şohoğlu başkanlığındaki TÜGİAD Heyetimiz, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ı ziyaret etti. Görüşmede kamu yararına dernek statüsü alma yolundaki çalışmalarımız ve TÜGİAD faaliyetleri hakkında bilgi verdik.

2020.11.04

G20 YEA KSA Sanal Zirve

G20 YEA 2020 Suudi Arabistan Zirvesi, 29 - 30 Ekim 2020 tarihlerinde online olarak gerçekleştirildi. G20 YEA dönem başkanlığının Suudi Arabistan'dan İtalya’ya devredildiği zirvede her sene olduğu gibi bu sene de Türkiye'yi temsil ederek, dünyada girişimciliğin geliştirilmesi ve kolaylaştırılması için diğer G20 temsilcileri ile ortak deklarasyon çıkardık.

2020.10.29

Rusya Federasyonu Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Mümessilliği Heyeti ile Toplantı

TÜGİAD Genel Merkezini ziyaret eden Rusya Federasyonu Türkiye Ticaret Mümessilliği heyeti ile gerçekleştirilen toplantıda, Rusya Nizhny Novgorod bölgesinin ticari potansiyeli hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

2020.10.26

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu Ziyareti

Anıl Alirıza Şohoğlu başkanlığındaki TÜGİAD Heyeti, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu’nu ziyaret etti. Görüşmede, TÜGİAD’ın kamu yararına dernek statüsü alma yolundaki adımları ve diğer faaliyetleri hakkında istişare edildi.

2020.10.21

Ateş Çemberinde Türkiye 'Özel Oturum' Sohbet Toplantısı

TÜGİAD Danışmanı&Gazeteci Metehan Demir, Habertürk TV Para Gündem Program Sunucusu&aGazeteci Ebru Baki, Akademisyen Prof. Dr. Mithat Baydur ve TÜGİAD Danışmanı&Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Murat Sağman ile ‘’Ateş Çemberinde Türkiye- Özel Oturum’’ sohbet toplantısı gerçekleştirildi.

2020.10.15

İzmir İş Dünyası Kadının Güçlenmesi Başarı Ödülleri Töreni

Avrupa Birliği Başkanlığı “Sivil Toplu Diyaloğu V” programı kapsamında desteklenen İZİKAD öncülüğünde hayata geçirilen, AFAEMME’nin (Akdeniz İş Kadınları Dernekleri Federasyonu) proje ortağı ve TÜGİAD Ege Şubesinin iştirakçisi olduğu “İş Hayatında Kadın Statüsünün Güçlendirilmesi” projesi kapsamında İzmir İş Dünyası Kadının Güçlenmesi Başarı Ödülleri töreni gerçekleştirildi. TÜGİAD Ege Şube Başkanı Melih Sebastien Durmuş jüri üyesi teşekkür plaketi ve TÜGİAD Ege Şubesi yönetim kurulu adına projeye katılım teşekkür plaketini aldı.

2020.09.29

TÜGİAD Geleneksel Ege Buluşması

TÜGİAD’ın Geleneksel Ege buluşması, Çeşme Radisson Blu Otel’de pandemi kuralları çerçevesinde tüm gün süren panel ve etkinliklerle yapıldı. Erkin Şahinöz, Murat Sağman, Gürkan Hacır ve Metehan Demir’in konuşmacı olarak katıldığı toplantının açılış konuşmalarını ise TÜGİAD Genel Başkanı Anıl Alirıza Şohoğlu, TÜGİAD Genel Başkan Yardımcısı Nilüfer Çevikel ve TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Melih Sebastien Durmuş yaptı. TÜGİAD Geleneksel Ege Buluşmasında; günün ilk toplantısında FED Eski Direktörü, Stratejik Yönetim Danışmanı&Dünya Gazetesi yazarı Erkan Şahinöz “Dünya ve Türkiye ekonomisinde güncel gelişmeler” adını verdiği bir sunum gerçekleştirdi. Toplantıda, TÜGİAD Danışmanı&Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Murat Sağman güncel ekonomi değerlendirmesi yapıp sorulara yanıt verirken, kredi derecelendirme kurumlarının çalışma prensiplerini de anlattı. TÜGİAD Geleneksel Ege Buluşmasının II. Oturumunda TÜGİAD Danışmanı&Gazeteci Metehan Demir ve Gazeteci Gürkan Hacır ile TÜGİAD üyeleri bir sohbet toplantısı gerçekleştirerek dünya ve Türkiye’nin siyasal atmosferini değerlendirdiler.

2020.09.17

Prof. Refet Gürkaynak ve Murat Sağman ile "Türkiye Ekonomisi Bundan Sonra Nereye Gidecek?"

TÜGİAD Danışmanı&Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Murat Sağman ve Bilkent Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Refet Gürkaynak ile “Türkiye Ekonomisi Bundan Sonra Nereye Gidecek?” konulu bir webinar gerçekleştirdik.

2020.07.27

"Fikrinle İz Bırak" Yarışması Final Hazırlık Toplantısı

TÜGİAD Ankara Şubesi ve Atılım Üniversitesi iş birliğinde düzenlenen “Fikrinle İz Bırak” Yarışması Final hazırlık toplantısı gerçekleştirildi.

2020.07.23

Tesla Kıdemli Tasarım ve Modelleyicisi Aybars Turan ile ‘’Global Tasarım Dünyasına Uzman Bakışı’’

Girişimcilik ve İnovasyon Komisyonumuz koordinasyonunda gerçekleştirdiğimiz online toplantıda, Tesla Kıdemli Tasarım&Modelleyicisi ve Tesla Cybertruck tasarımcıları arasında tek Türk olan Aybars Turan ile ‘’Global Tasarım Dünyasına Uzman Bakışı’’nı konuştuk.

2020.07.22

Ankara Şube Üye Ziyareti: Melih Aydın

Ailesinin lunapark sektöründeki 60 yıllık tecrübesine yön verip 2010 yılından beri avm içi eğlence merkezleri konseptini büyütme amaçlı çalışan, lunapark makineleri tasarlayıp üreten ve kendi işletmelerini faaliyete geçiren, Türkiye’de yaklaşık 30 şehirde markasının ürettiği makinelerle eğlenilen Funnivarium’un kurucusu Melih Aydın’ı, TÜGİAD Ankara Şube Başkanı Zafer Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri Funnivarium’da ziyaret ettiler.

2020.07.21

BTSO, DOSABSİAD ve TÜGİAD'dan İstihdamı Arttırmak Adına Ortak Proje

TÜGİAD Bursa Şubesi DOSABSİAD Heyeti ile birlikte, BTSO MESYEB, Enerji Verimliliği Merkezi, Bursa Model Fabrika, BUTGEM, Mutfak Akademi ve BUTEKOM’u ziyaret etti. Ziyaret esnasında kurum yöneticileri, yapılan çalışmalar ve iş dünyasına sunulan ayrıcalıklar hakkında detaylı bilgiler verdi.

2020.07.19

Folkart Ziyareti

TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve Şube Koordinatörü Bahar Kocaman 17 Temmuz 2020 tarihinde TÜGİAD Üyemiz ve Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak’ı ziyaret etti.

2020.07.17

TÜGİAD Ege Happy Hour

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ege Şubesi ev sahipliğinde düzenlenen Happy Hour Etkinliği 11 Temmuz 2020 tarihinde Alaçatı Bellezza Hotel’de gerçekleştirildi.

2020.07.11

Ankara Şube Üye Ziyareti: Beril Pınar Tandoğan

TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Zafer Yıldırım ve YK üyeleri; yurtiçi ve yurtdışında enerji ve inşaat sektörleri başta olmak üzere, her alandaki yatırımcılara hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti veren Tandoğan Hukuk Bürosunun Kurucu ve Yöneticisi, TÜGİAD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreteri Avukat Beril Pınar Tandoğan’ı ziyaret ettiler.

2020.07.09

Uluslararası İlişkiler Komisyonu Toplantısı

Uluslararası İlişkiler Komisyonu üyelerimiz bir araya gelerek komisyon toplantısı gerçekleştirdi.

2020.07.08

Dr. Naim Babüroğlu ve Metehan Demir ile ''Ateş Çemberinde Türk Dış Politikası''

Online çalışmalarımız kapsamında, TÜGİAD Danışmanı Gazeteci Metehan Demir ve İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi&Strateji Uzmanı&Yazar ve Emekli Tuğgeneral Dr. Naim Babüroğlu ile ''Ateş Çemberinde Türk Dış Politikası'' konulu bir webinar gerçekleştirdik.

2020.07.07

TÜGİAD Ankara Şubesi Üye Buluşması

TÜGİAD Ankara Şubesi Yönetimi, 10.Dönemlerinde derneğimize kazandırdıkları üyelerimizle buluşarak üyeler arası iletişimi güçlendirdi ve 10. Dönem faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptı.

2020.07.07

"Fikrinle İz Bırak" Yarışması Yarı Finali

TÜGİAD Ankara Şubesi ve Atılım Üniversitesi iş birliğinde düzenlenen “Fikrinle İz Bırak” Yarışması Yarı Finali 4-5 Temmuz’da Zoom üzerinden  gerçekleşti.
2020.07.04

Uluslararası İlişkiler Komisyonu Toplantısı

TÜGİAD Uluslararası İlişkiler Komisyonu, yeni başkanı Tolunay Yıldız yönetiminde ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya konuk olan Kültür Üniversitesi Öğretim Üyesi Sinan Alçın, pandemi süresinde küresel ticarette yeni eğilimler konusunda bilgiler verdi.

2020.06.18

TÜGİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı

Genel merkezimizde bir araya gelen 17. Dönem Yönetim Kurulumuz, sosyal mesafeye uyarak kurul toplantısı gerçekleştirdi.

2020.06.16

TÜGİAD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Toplantısı

TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Zafer Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri; inşaat, doğal taş ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren ONYX Doğaltaş İnşaat’ın sahibi, TÜGİAD Ticari İlişkiler Komisyonu Başkanı ve TÜGİAD Ankara Şube Yönetim Kurulu Üyesi Ceyhan Bağcı’nın Midas Otel’de düzenlediği kahvaltıda bir araya gelerek Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirdiler. 

2020.06.15

G20 YEA Liderler Kurulu Toplantısı

G20 YEA (G20 Genç Girişimciler İttifakı) Liderler Kurulu Toplantısı 10-11 Haziran 2020 tarihlerinde online olarak gerçekleştirildi.

2020.06.10

Ekonomist Erkin Şahinöz ile Pandemi Sonrası Şirketlerde Risk ve Hazine Yönetimi

TÜGİAD Ankara Şubesi tarafından düzenlenen Zoom Toplantıları’nda Ekonomist Erkin Şahinöz, üyelerimize Pandemi Sonrası Şirketlerde Risk ve Hazine Yönetimi hakkında bilgi verdi.

2020.06.03

Başkan Anıl Alirıza Şohoğlu, Ekotürk TV’de Dünya Halleri Programında

Ekotürk TV’de Ali Değermenci’nin sunduğu Dünya Halleri Programına katılan TÜGİAD Başkanı Anıl Alirıza Şohoğlu, Ekonomist Murat Sağman ile birlikte pandemi sürecinde dünya ve Türkiye ekonomisini değerlendirdi.

2020.06.01

Onursal Üyeler Komisyonu Toplantısı

Onursal Üyeler Komisyonu İcra Kurulu toplantısı online olarak gerçekleştirildi.

2020.05.30

İş Dünyası Seminerleri Dönem Kapanış Dersi

Derneğimizin Marmara Üniversitesi ile iş birliği kapsamında, lisans öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen İş Dünyası Seminerleri’nde dönem sonuna gelindi. Kapanış dersimizi konuğumuz Yonca Evcimik ile gerçekleştirdik.

2020.05.28

Melih Sebastien Durmuş ve Salim Kadıbeşegil ile ''Covid-19 Döneminde İtibar Yönetimini Konuşuyoruz''

TÜGİAD Ege Şube Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve İtibar Araştırmaları Merkezi Kurucu Başkanı Salim Kadıbeşegil ile Covid-19 döneminde itibar yönetimini konuştuğumuz bir webinar gerçekleştirdik.

2020.05.27

Dr. Naim Babüroğlu ve Metehan Demir ile ''Atatürk ve 19 Mayıs'ı Konuşuyoruz''

Online çalışmalarımız kapsamında, TÜGİAD Danışmanı Gazeteci Metehan Demir ve İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi&Strateji Uzmanı&Yazar ve Emekli Tuğgeneral Dr. Naim Babüroğlu ile Ulu Önderimiz Atatürk'ü ve 19 Mayıs'ı konuştuğumuz bir webinar gerçekleştirdik.

2020.05.19

Prof. Dr. Emre Alkin ve Murat Sağman ile Ekonomiyi Değerlendiriyoruz

Üyelerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirdiğimiz webinarda, konuklarımız TÜGİAD Danışmanı & Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Murat Sağman ve Akademisyen, Ekonomist ve Yazar Prof. Dr. Emre Alkin ile ekonomiyi değerlendirdik.

2020.05.14

Başkan Anıl Alirıza Şohoğlu, "Metehan Demir'in Salı Konukları" Programında

TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Anıl Alirıza Şohoğlu’nun konuk olduğu TV100 Metehan Demir’in Salı Konukları programında, “İş dünyasının yeni normali ne olacak? Salgının ardından beklenen ekonomik gelişmeler neler?” konuları hakkında konuşuldu.

2020.05.12

JEUNE Toplantıları

JEUNE (Avrupa Birliği Genç Girişimciler Organizasyonu) Mayıs ayı toplantıları 11 Mayıs ve 18 Mayıs tarihlerinde online olarak gerçekleştirildi.

2020.05.11

TÜGİAD Ankara Şubesi'nden Sağlık Çalışanlarımıza Destek

TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Zafer Yıldırım ile birlikte gönüllü Yönetim Kurulu üyeleri pandemi döneminde sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla hazırlanan yardım kolilerini Ankara İl Sağlık Müdürlüğü’ne teslim ettiler.

2020.05.11

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in Dayanışma Kampanyasına Destek

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in dayanışma kampanyası çağrısına #BizVarız diyerek karşılık veren TÜGİAD gönüllüleri, ihtiyaç sahibi yurttaşlar için hazırlanan gıda paketlerini İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne teslim etti.

2020.05.09

Metehan Demir ve Prof. Dr. Mithat Baydur ile Koronavirüs Sürecinin Perde Arkası

TÜGİAD olarak online çalışmalarımız kapsamında, TÜGİAD Danışmanı Gazeteci Metehan Demir ve Akademisyen Prof. Dr. Mithat Baydur ile ''Koronavirüs Sürecinin Perde Arkası'' konulu bir webinar gerçekleştirdik.

2020.05.08

Uluslararası İlişkiler Komisyonu Mayıs Ayı Toplantıları

Uluslararası İlişkiler Komisyonumuzun Mayıs ayının ilk haftasında gerçekleştirdiği toplantının konuğu Jnm Danışmanlık Şirketi Başkanı Juliane Neubüser oldu. 21 Mayıs 2020 tarihinde ise Jose Campos’un katılımıyla komisyon toplantısı gerçekleştirildi.

2020.05.07

Murat Sağman ve Atilla Yeşilada ile Güncel Ekonomik Gerçekler

TÜGİAD Danışmanı & Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Murat Sağman ve Ekonomist Atilla Yeşilada ile ''Güncel Ekonomik Gerçekler'' konulu webinarımızı üyelerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirdik.

2020.05.01

Özer Matlı ile Tarım ve Sağlıkta Yatırımlar Toplantısı

TÜGİAD 17. Dönem Yönetim Kurulu olarak, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı ile Tarım ve Sağlıkta Yatırımlar toplantısı gerçekleştirdik. Toplantıda Covid-19 dolayısıyla dünyada değişecek yeni ekonomi ve ticaret anlayışı ile tarımda yeni nesil yatırımlar üzerine değerlendirmelerde bulunuldu.

2020.04.30

İlknur Güntürkün Kalıpçı ile Meclisin 100. Yılında TÜGİAD'lılar Olarak Ölümsüz Liderimiz Atatürk'ü Konuştuk

Lider Kadınlar Komisyonumuz koordinasyonunda gerçekleştirdiğimiz webinarda konuğumuz Araştırmacı, Yazar ve Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Atatürk Araştırma Merkezi Haberleşme üyesi İlknur Güntürkün Kalıpçı ile Meclisin 100. Yılında ölümsüz liderimiz Atatürk'ü konuştuk.

2020.04.25

Metehan Demir ve Doç. Dr. Aytuğ Altundağ ile ''İşin Gerçek Uzmanı Anlatıyor: Türkiye Virüsten Kurtulup Ne Zaman Normale Dönecek''

TÜGİAD Danışmanı Gazeteci Metehan Demir ve Kulak Burun Boğaz Uzmanı Doç. Dr. Aytuğ Altundağ ile ''İşin Gerçek Uzmanı Anlatıyor: Türkiye Virüsten Kurtulup Ne Zaman Normale Dönecek'' konulu bir webinar gerçekleştirdik.

2020.04.24

Girişimcilik Komisyonu Toplantısı

Girişimcilik ve İnovasyon Komisyonumuz online toplantıda bir araya geldi.

2020.04.22

Michael Bolliger ile ''Covid-19 Sonrası Gelişen Piyasalar''

UBS Servet Yönetimi, Gelişmekte Olan Piyasalar Varlık Dağılımı Başkanı Michael Bolliger ile ''Covid-19 Sonrası Gelişen Piyasalar'' konulu webinarımızı üyelerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirdik.

2020.04.22

Prof. Dr. Necmettin Ünal ile ''Covid-19 Güncel Bilgiler ve Merak Ettikleriniz''

Bursa Şubemiz organizasyonunda, Anesteziyoloji ve Yoğun Bakım Uzmanı&Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Necmettin Ünal ile ''Covid-19: Güncel Bilgiler ve Merak Ettikleriniz'' konulu bir webinar gerçekleştirdik.

2020.04.17

Erkin Şahinöz ile ''Covid-19 Sonrası Bizi Nasıl Bir Dünya Bekliyor''

TÜGİAD olarak online çalışmalarımız kapsamında, üyelerimizin yoğun katılımıyla, FED Eski Araştırma Direktörü&Stratejik Yönetim Danışmanı&Dünya Gazetesi Yazarı Erkin Şahinöz ile ''Covid-19 Sonrası Bizi Nasıl Bir Dünya Bekliyor'' konulu bir webinar gerçekleştirdik.

2020.04.14

UİK Toplantıları

Uluslararası İlişkiler Komisyonumuz 9 Nisan, 16 Nisan, 23 Nisan ve 30 Nisan tarihleri olmak üzere Nisan ayı içerisinde 4 toplantı gerçekleştirdi. 30 Nisan tarihinde gerçekleştirilen ayın son komisyon toplantısı, Confindustria Lombardia Bölge Başkanı ve Yes Saymanı Matteo Dell' Acqua’nın da katılımıyla gerçekleştirildi.

2020.04.09

TÜGİAD 17. Dönem Yönetim Kurulu Toplantısı

TÜGİAD 17. Dönem Yönetim Kurulu olarak ilk online toplantımızı gerçekleştirdik.

2020.04.07

TÜGİAD Danışmanları Metehan Demir ve Murat Sağman ile Sohbet Toplantısı

TÜGİAD Danışmanları Gazeteci Metehan Demir ve Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Murat Sağman ile, güncel ekonomik ve siyasi gelişmeleri değerlendirdiğimiz ve Koronavirüs tedbirlerinin ele alındığı bir webinar gerçekleştirdik.

2020.04.07

TÜGİAD Bursa'dan Vefa Sosyal Destek Grubu Kampanyasına Destek

TÜGİAD Bursa Şubesi Vefa Sosyal Destek Grubu kampanyası kapsamında, Mudanya Kaymakamlığı koordinasyonuyla erzak paketleri dağıttı. Tüm dünyayla birlikte ülkemizi de etkisi altına alan COVID-19 pandemisinin yanı sıra birkaç gün önce idrak etmeye başladığımız 11 ayın sultanı Ramazan münasebetiyle ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak olan paketlerin dağıtımında Şube Başkanı Ersoy Tabaklar da yer aldı.

2020.04.01

TÜGİAD Ege Şube Yönetim Kurulu Toplantısı

TÜGİAD Ege Şube Yönetim Kurulu Toplantısı online olarak gerçekleştirildi.

2020.04.01

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Alinur Aktaş'ın Ziyareti

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, TÜGİAD Bursa Şubesi’ni ziyaret etti. TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Ersoy Tabaklar ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde sosyal mesafeye özen gösterilerek gerçekleşen ziyarette konuşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Türkiye’nin güçlü bir sağlık sistemi olduğunu ve hükümetin aldığı kararlarla Koronavirüs sürecinin en az hasarla atlatılacağına inandığını söyledi.

2020.03.25

Tamer Taşkın Ziyareti

TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Melih Sebastien Durmuş, yönetim kurulu üyesi Mustafa Yenice ve Şube Koordinatörü Bahar Kocaman ile birlikte 13 Mart 2020 tarihinde G. Afrika İzmir Fahri Başkonsolosu ve Petrofer Yönetim Kurulu Başkanı İ. Tamer Taşkın’ı ziyaret etti.

2020.03.13

Yıldırım Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih Yıldırım’ı Ziyaret

TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Zafer Yıldırım ile Yönetim Kurulu üyeleri üye ziyaretleri kapsamında, Yıldırım Group Yönetim Kurulu Başkan vekili Fatih Yıldırım’ı ziyaret ettiler. Hotel Etap Mola’da düzenlenen öğle yemeğinin ardından TEPAV Politika Analisti Hüseyin Raşit Yılmaz’la “Suriye ve Libya’da neler oluyor” konulu sohbet toplantısı gerçekleşti.

2020.03.13

Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi

Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi’nde birbirinden ilham veren isimleri ağırladık. TÜGİAD Lider Kadınlar Komisyonu ve BAU Life iş birliği ile gerçekleştirdiğimiz Zirve’ye katılan tüm isimler, başarılı kariyer hikayelerini paylaşarak dinleyicilere ilham verdiler.

2020.03.11

Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi - Açılış Konuşmaları

Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi'nin açılış konuşmalarını TÜGİAD Başkanı Sn. Anıl Alirıza Şohoğlu, Lider Kadınlar Komisyonu Başkanı Sn. Pırıl Yamantürk Arhan, BAU Rektör Yardımcısı Sn. Prof. Dr. Tunç Bozbura, BAU Life Öğrenci Kulübü Başkanı Sn. Melih Yaman gerçekleştirdi.

2020.03.11

Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi - Sanat ve Kadın

Berrak Kutsoy moderatörlüğünde geçekleşen "Sanat ve Kadın" oturumunda, Şebnem Burcuoğlu ve Ali Sunal’ın keyifli söyleşisi ile kadının sanatta ve toplumdaki yerini konuştuk.

2020.03.11

Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi - Spor ve Kadın

Fuat Akdağ moderatörlüğündeki “Spor ve Kadın” oturumunda spordaki başarılarıyla bizleri gururlandıran Merve Aydın, Melis Gürkaynak ve Asuman Karakoyun’u ağırladık.

2020.03.11

Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi - İlham Veren Kadınlar

İlham verici bir kariyer hikayesine sahip olan Rachel Araz, Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi’nde başarılarla dolu hikayesini paylaştı.

2020.03.11

Çok Konuşan Kadınlar - İş ve Kadın

Başak Öğütken moderatörlüğünde gerçekleşen "İş ve Kadın" oturumunda; Berrak Kutsoy, Sıdıka Baysal, Melek Sözkesen ve Fatih Uysal’ın ilham veren başarı hikayelerini dinledik.

2020.03.11

Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi Destek Teşekkürleri

Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi’ne destek veren değerli üyelerimize, BAU Öğrenci Dekanı Dr. Öğretim Üyesi Tuğba Kıral Özkan tarafından hediyeleri takdim edildi. Destek veren değerli üyelerimiz; Melek Sözkesen, Başak Öğütken, Pırıl Yamantürk, Ahmet Göker, Mustafa Kemal Sözkesen, Murat Tayhan, Doğukan Ünüvar ve Murat İsen’e teşekkür ederiz.

2020.03.11

TÜGİAD Lider Kadınlar Komisyonu Organizasyonunda Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi

TÜGİAD Lider Kadınlar Komisyonu ve BAU LIFE Öğrenci Kulübü iş birliğinde düzenlenen ve dört oturumda gerçekleştirilecek olan Çok Konuşan Kadınlar Zirvesi; 9 Mart 2020 Pazartesi günü 12.00’de Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Güney Kampüsü B Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

2020.03.09

Geleneksel Pazar Buluşmaları

TÜGİAD Ege Şubesi üyeleri ve aileleri geleneksel pazar buluşmalarında 8 Mart 2020 Dünya Kadınlar Günü’nde Kültürpark Tenis Kulübü’nde bir araya gelirken, buluşmanın konuğu ise Elle Dergisi Yazarı Astrolog Pınar Atmaca Özdemir oldu. Kahvaltının ardından üyeler, TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Altekma Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Melih Sebastien Durmuş’un davetlisi olarak Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig Erkekler kategorisinde mücadele eden TFL Altekma Spor Kulübü’nün maçını izledi.

2020.03.08

ÜNİVERSİTE İŞ BİRLİKLERİ

Derneğimizin Marmara Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi ile iş birliği kapsamında, Girişimcilik ve İnovasyon Komisyonumuzun koordinasyonunda gerçekleştirilen İş Dünyası Seminerleri ve Girişimcilik derslerinde bu haftaki konuk konuşmacılarımız TÜGİAD Onursal Üyesi&Piramit Menkul Değerler AŞ  ve Peker GYO AŞ YK Üyesi Dr. Berra Doğaner, Girişimcilik ve İnovasyon Komisyonu Üyesi&Fatih Denetim SMMM A.Ş yönetici ortağı Başak Öğütken ve Komisyon Üyesi&Markakod CEO’su Ahmet Göker oldu. Berra Hanım’a, Başak Hanım’a ve Ahmet Bey’e katılımları için teşekkür ediyoruz.

2020.03.05

İş Dünyası Seminerleri Protokol İmzası

Derneğimizin Marmara Üniversitesi ile işbirliği kapsamında, lisans öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen İş Dünyası Seminerleri’nin protokol imzası atıldı.

2020.03.05

İDLİB ORTAK BASIN AÇIKLAMASI

Türkiye'nin önde gelen sivil toplum kuruluşları İdlib’de yürütülen Bahar Harekatı’na destek açıklaması yaparak birlik beraberlik mesajı verdi. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, ülkemizin önde gelen 30 meslek örgütü, konfederasyon ve sivil toplum kuruluşlarını yaptıkları ortak basın toplantısının ardından kabul etti.

2020.03.02

CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN STK TEMSİLCİLERİNİ KABULÜ

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, ülkemizin önde gelen 30 meslek örgütü, konfederasyon ve sivil toplum kuruluşlarını yaptıkları ortak basın toplantısının ardından kabul etti. Milli Savunma Bakanımız Sn. Hulusi Akar’ı ve kuvvet komutanlarını da ziyaret ederek İdlib’de şehit olan Mehmetçiklerimiz için başsağlığı dileklerimizi ilettik.

2020.03.02

TÜGİAD Ege Mart Ayı Toplantısı

TÜGİAD Ege Şubesi Mart ayı Yönetim Kurulu Toplantısının konuğu yönetim danışmanı İlhan Başar oldu. Söz konusu toplantıda Ekonomi Bakanlığı, KOSGEB ve Tarım Bakanlığı teşvikleriyle ilgili sunum yapıldı.

2020.03.02

Fikrinle İz Bırak Yarışması Ana Jüri Bilgilendirme Toplantısı

TÜGİAD Ankara Şubesi ve Atılım Üniversitesi işbirliğinde düzenlenen “Fikrinle İz Bırak” yarışması ana jüri bilgilendirme toplantısı  29 Şubat - 01 Mart tarihlerinde Bolu’da gerçekleşti.

2020.03.01

OKULLARDAN YARINLARA

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen "Okullardan Yarınlara" eğitime destek programı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirildi. Genel Başkanımız Anıl Alirıza Şohoğlu, Başkan Yardımcımız Nilüfer Çevikel ve Yönetim Kurulu Üyemiz Umut Önder Altıntaş programa katılarak Sayın Cumhurbaşkanımıza TÜGİAD’ın faaliyetleri ve gelecek dönem planları hakkında bilgi verdiler.

2020.02.25

İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Ziyareti

TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri İzmir İl Emniyet Müdürü Sayın Dr. Hüseyin Aşkın’ı makamında ziyaret etti.

2020.02.25

İzmir Valiliği Ziyareti

TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri T.C. İzmir Valisi Sayın Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret etti.

2020.02.25

Ege İhracatçı Birlikleri Ziyareti

Türkiye Genç İşadamları Derneği Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Jak Eskinazi’yi ziyaret etti. Toplantıda her iki kurumun faaliyetleri ve potansiyel proje işbirliklerine ilişkin değerlendirmeler yapıldı. 

2020.02.24

TÜGİAD Ege Şubesi Şubat Ayı Toplantısı

TÜGİAD Ege Şubesi Şubat Ayı Toplantısında Suit Your Job kurucusu Aysu Bilgin Çeçen,  “LinkedIn ile Bireysel ve Kurumsal Duruşunuzu Mükemmelleştirin” konulu bir sunum gerçekleştirdi.

2020.02.24

ÜNİVERSİTE İŞ BİRLİKLERİ

Derneğimizin Marmara Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi ile iş birliği kapsamında, Girişimcilik ve İnovasyon Komisyonumuzun koordinasyonunda gerçekleştirilen İş Dünyası Seminerleri ve Girişimcilik derslerinde yeni dönem başladı. Dönemin ilk haftasında, 17. Dönem Yönetim Kurulu Üyemiz ve Girişimcilik ve İnovasyon Komisyonu Başkanımız Mustafa Kemal Sözkesen, Komisyon Başkan Yardımcımız Doğukan Ünüvar ve Komisyon Üyemiz Başak Öğütken öğrencilere TÜGİAD’ı tanıttılar.

2020.02.22

İş Fikri Yarışması Eğitimi

TÜGİAD Ankara Şubesi ve Atılım Üniversitesi iş birliğinde düzenlenen “Fikrinle İz Bırak” yarışması kapsamında 22-23 Şubat tarihlerinde gerçekleşen eğitimleri tamamlandı.

2020.02.22

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası Ziyareti

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası Şube Müdürü Zeki Kapı’yı ziyaret ederek sektörel ihtiyaçları karşılamak için ara eleman yetiştirme kararı aldı. Ziyarette ağırlık turizm sektörüne verilirken, TÜGİAD Ege Şubesi bünyesinde bulunan iş insanlarının ara eleman sıkıntısını gidermek için eğitimler düzenlenmesi konuşuldu.

2020.02.20

AVRUPA GENÇ GİRİŞİMCİLER KONFEDERASYONU BAŞKANLIĞI TÜGİAD’A EMANET

Bünyesinde 21 ülkeden, 500 binin üzerinde genç girişimciyi bulunduran Avrupa genç girişimcileri resmi çatı konfederasyonu YES For Europe’un başkanlığını kazandık. TÜGİAD Genel Başkan Yardımcısı Gürkan Yıldırım, YES for Europe Başkanlığına seçildi. Türk genç girişimcilerini ve ülkemizi Avrupa’da en iyi şekilde temsil etmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

2020.02.18

İZSİAD Ziyareti

TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri, İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği’ni (İZSİAD) ziyaret ederek, iki STK arasında iş birliğini arttıracak ortak projeler hakkında istişare etti. 


2020.02.18

TÜGİAD Ankara Onursal Üye Buluşması

TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Zafer Yıldırım ve Yönetim Kurulu üyeleri, Ankara’da bulunan Onursal Üyelerimizle öğle yemeğinde buluştular. Üyemiz Av. Yusuf Dündar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen yemekli toplantıda, Onursal Üyelerimizin faaliyet ve toplantılar ile ilgili görüşleri alındıktan sonra, TÜGİAD’a hizmetlerinden ötürü Onursal Üyelerimize plaket takdim edildi.

2020.02.18

Uludağ Üniversitesi Kariyer Merkezi Ziyareti

TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Uludağ Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi’ni (KARMER) ziyaret ederek yapılabilecek olası işbirliklerini konuştu.

2020.02.15

İzmir Büyükşehir Belediyesi Tunç Soyer Ziyareti

TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Anıl Alirıza Şohoğlu, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tunç Soyer’i ziyaret etti.

2020.02.13

İZMİR TİCARET ODASI MAHMUT ÖZGENER ZİYARETİ

TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Melih Sebastien Durmuş, TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Anıl Alirıza Şohoğlu ve beraberindeki heyet İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgner’i ziyaret etti. Söz konusu toplantıya, İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeleri, TÜGİAD Ege Şubesi Kurucu üyesi olan TÜGİAD geçmiş dönem Başkan Yardımcısı Serdar Gökhan Arıkan ve TÜGİAD Ege Şubesi kurucu üyesi Adil Özyiğit katıldı.

2020.02.13

2020’de Global Gelişmeler ve Ekonomiye Yansımaları

Türkiye Genç İşadamları Dermeği İzmir Buluşması kapsamında, Gazeteci Metehan Demir’in moderatörlüğünde Ekonomist Mahfi Eğilmez, Ekonomist Murat Sağman ve Okan Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mithat Baydur’un katılımı ile düzenlenen “2020’de Global Gelişmeler ve Ekonomiye Yansımaları” konulu panel İzmir Ticaret Odası Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Toplantıda TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Anıl Alirıza Şohoğlu’nun yanı sıra, TÜGİAD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım ve TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ersoy Tabaklar da konuşma yaptı.

2020.02.13

İş Fikri Yarışması Ön Eleme


TÜGİAD Ankara Şubesi ve Atılım Üniversitesi iş birliğinde düzenlenen “Fikrinle İz Bırak” Start Up yarışmasının ön elemesi gerçekleşti.

2020.02.11

İAOSB ZİYARETİ

TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Uğurtaş’ı ziyaret etti. Söz konusu toplantıda Başkan Melih Durmuş’un yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Aysu Bilgin Çeçen, Serhat Yasin Uçan, Burak Erkoç, Erkan Kahya, şube koordinatörü Bahar Kocaman ve İAOSB Mali İşler Müdürü Hüseyin Doğan yer aldı.

2020.02.11

EGİAD Ziyareti

TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri Ege İş İnsanlar Derneği’ni (EGİAD) ziyaret etti. Ziyarette İzmir’e katkı sağlamak amacıyla melek yatırımcılık, girişimcilik ve B2B alanında birçok ortak proje üretilebileceği belirtildi.

2020.02.10

İş Fikri Yarışması Jüri Üyeleri Ziyareti


TÜGİAD Ankara Şube Başkanı Zafer Yıldırım ve TÜGİAD YİK Başkanı Ali Yücelen, TÜGİAD Ankara Şubesi ve Atılım Üniversitesi ortaklığı ile düzenlenen ve 11 Nisan 2020 tarihinde Ödül töreni ile sonuçlanacak “İş Fikri Yarışması” Atılım Üniversitesi jüri üyeleri Doç. Dr. Yılser Devrim, Prof. Dr. Serkan Eryılmaz ve Zerlin Zaim’i ziyaret ettiler.

2020.02.08

Bursa Ticaret Köprüsü Organizasyonu

Bursa İş Kadınları Derneği (BUİKAD), Rumelili Yönetici İş Adamı ve Sanayiciler Derneği (RUMELİSİAD) ve Türkiye Genç İş Adamları Derneği Bursa Şubesi (TÜGİAD) birlikteliğiyle düzenlenen “Bursa Ticaret Köprüsü” organizasyonu başarılı bir şekilde noktalandı.

2020.02.08

MKE Ankaragücü Başkanı Ziyareti

TÜGİAD Ankara Şube Başkanı Zafer Yıldırım ve Yönetim Kurulu üyeleri, MKE Ankaragücü Başkanı Fatih Mert’i ziyaret ettiler. Ziyarette çalışmalar ve gelecek faaliyetler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

2020.02.04

TBN TÜGİAD Business Network

TÜGİAD Ankara Şubesi ve Ticari İlişkiler Komisyonu olarak ticari iş birliğini güçlendirmek amacıyla düzenlenen ‘’TBN TÜGİAD Business Network”, Grup Volvo Yönetim Kurulu Üyesi ve TÜGİAD Ankara Şube Denetleme Kurulu Üyesi Hakan Metin’in ev sahipliğinde Grup Volvo Plaza’da gerçekleşti. Etkinliğin tüm gelirinin deprem mağdurları için kullanıldığı TBN’e üyelerimiz ve misafirler büyük ilgi gösterdi.

2020.02.04

SSTEK Genel Müdürü Ziyareti

TÜGİAD Ankara Şube Başkanı Zafer Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TÜGİAD YİK Başkanı Ali Yücelen ile birlikte TÜGİAD Ankara Şubesi ve Atılım Üniversitesi ortaklığı ile düzenlenen ve 11 Nisan 2020 tarihinde Ödül töreni ile sonuçlanacak “Fikrinle İz Bırak” jüri üyesi SSTEK Genel Müdürü Mustafa Gürsoy’u ziyaret ettiler.

2020.02.02

Ayasofya Gezisi

TÜGİAD Girişimcilik ve İnovasyon Komisyonu organizasyonunda Ayasofya gezisi düzenlendi.

2020.02.01

Finansçı Olmayanlar İçin Finans

TÜGİAD Bursa Şubesi, Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Muhasebe-Finansman Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Sait Y. Kaygusuz'un katılımıyla ‘Finansçı olmayanlar için Finans’ konulu toplantı gerçekleştirdi.

2020.01.31

TÜGİAD Ege Şubesi Üye Buluşma Etkinliği

TÜGİAD Ege Şubesi üyeleri bir araya geldi.

2020.01.31

ESİAD Ziyareti

Ege Sanayicileri ve İşinsanları Derneği Başkanı Fadıl Sivri, TÜGİAD Ege Şube Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve yönetim kurulu üyelerini ESİAD dernek merkezinde kabul etti.


2020.01.29

BVMW 2020 RESEPSİYONU

TÜGİAD Genel Başkan Yardımcımız & Bükreş Temsilcimiz Sn. Gürkan Yıldırım, bünyesinde 900.000’den fazla şirket bulunduran Alman paydaşımız BVMW’nin düzenlediği 2020 Resepsiyonu’nda TÜGİAD’ı temsil etti. THY ana sponsorluğunda gerçekleştirilen; Senegal Cumhurbaşkanı Sn. Macky Sall, Almanya Ekonomi Bakanı Sn. Peter Altmaier, Almanya Aile ve Gençlik Bakanı Sn. Franziska Giffey, THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Sn. Mehmet İlker Aycı ve Siemens CEO’su Sn. Joe Kaeser’in konuşmacılar arasında yer aldığı organizasyon 3.500’den fazla katılımcıya ev sahipliği yaptı.

2020.01.29

Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi ziyareti

Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni ziyaret eden TÜGİAD Ege Şubesi, TÜGİAD AB Projelerini, bu sene üçüncüsü gerçekleştirilecek olan “TÜGİAD Ege İş’te İzmir Vaka Analiz Yarışmasını” ve yeni projelerini görüştü.

2020.01.28

T.C. BERLİN TİCARET MÜŞAVİRLİĞİ ZİYARETİ

TÜGİAD Genel Başkan Yardımcımız & Bükreş Temsilcimiz Sn. Gürkan Yıldırım, Berlin Ticaret Müşavirimiz Sn. Abdullah Soylu'yu ziyaret etti. Görüşmede AB vizyonumuz ve paydaşlarımız ile yürüttüğümüz projelerle ilgili bilgilendirme yapılırken, Almanya’daki iş ortamı ile ilgili bilgi alındı.

2020.01.28

DEİK 33. OLAĞAN GENEL KURULU

Genel Başkanımız Anıl Alirıza Şohoğlu,Genel Başkan Yardımcımız&Bükreş Temsilcimiz Gürkan Yıldırım,Genel Sekreterimiz Melik Rupen Mıhçıyan, Uluslararası İlişkiler Komisyonu Başkan Yardımcımız Başar Beyazoğlu DEİK 33.Olağan Genel Kurulu ve Ustalara Saygı Ödülleri Töreni’ne katıldı.

2020.01.27

Rotary 2440. Bölge Federasyonu Başkanı Fatih Akçiçek Ziyareti

TÜGİAD Ege Şube Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri Rotary 2440.Bölge Federasyon Başkanı Fatih Akçiçek’i ziyaret etti.

2020.01.24

BASIN TOPLANTISI

Türkiye Genç İşadamları Derneği Genel Başkanı Anıl Alirıza Şohoğlu, Genel Merkez’de düzenlenen basın toplantısında gazeteciler ile bir araya geldi. 2019 değerlendirmelerinin anlatıldığı toplantıda 2020 ekonomisi de mercek altına alındı.

2020.01.22

Ekonomik Gelişmeler ve Değerlendirme Toplantısı

TÜGİAD Ege Şubesi’nde görev değişikliği ile yönetim kurulu başkanı olan Melih Sebastien Durmuş’un başkanlığında yapılan yeni yılın ilk yönetim kurulu toplantısının ardından, Uluslararası Ticaret ve Finans uzmanı Sayın Prof. Coşkun Küçüközmen ile 2019 değerlendirmesi ve 2020 beklentisi üzerine bir toplantı gerçekleştirildi.

2020.01.22

İZİKAD Ziyareti

TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri, İzmir İş Kadınları Derneği’ni (İZİKAD) ziyaret ederek ortak proje imkanları ve işbirlikleri konusunda İZİKAD yönetimi ile görüş alışverişinde bulundu.

2020.01.17

PERYÖN Ege Şubesi Ziyareti

TÜGİAD Ege Şubesi üyeleri Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Ege Şubesi’ni ziyaret etti. Görüşmede iki kurumun faaliyetleri ve potansiyel işbirlikleri değerlendirildi.

2020.01.16

LİYAKAT Ziyareti

TÜGİAD Ege Şubesi Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği (LİYAKAT) Başkanı Sayın Berkay Eskinazi ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Toplantıda her iki kurumun faaliyetleri ve potansiyel proje işbirliklerine ilişkin değerlendirmeler yapıldı.

2020.01.08